2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
شما قمصر هستید؟از قیمت اجاره خونه ها خبر دارید ؟

من تا پارسال همسرم اونجا ویلا سازی میکرد دیگه امسال نرفتیم از قیمت امسال خبر ندارم . تا کاشان سی و پنج کیلومتر فاصلشه

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم
2740

اگه همسرتون شغلش توی قمصر هست به نظرم بهتره توی خود کاشان خونه اجاره کنید چون قمصر یک روستاس و توی تابستون معمولا شلوغ میشه و همه کاشانی هایی که اونجا ویلا دارن میرن ویا میرن توی پارک هاش آب و هوا عوض کنن و تفریح.... آب و هوای خیلی خوبی داره و اینکه حدود ۲۰ دقیقه تا کاشان راه داره و جادش هم دو طرفس و خطرناک نیست ....منم شوهرم دو سال توی قمصر کارش بود که هر روز میرفت و میومد....کلا کاشان که زیاد شهر پر از امکاناتی نیست توی قمصر هم دیگه کمتره....فقط در حد آب و هوا داره و بتونید ما یحتاج تونو و نیاز های روز مرتونو رفع کنید ...تازه فک میکنم در قمصر چیز های خوراکی تا حدودی گرونتر باشه چون حالت توریستی داره ...از اجاره متاسفانه خبر ندارم...شما اگه توی قسمت بلوارشهید چمران کاشان خونه تهیه کنید دیگه چسبیده به جاده قمصر و رفت و آمد کمتر میشه و معمولا اجاره کمتری نسبت به بقیه خیابان های کاشان داره

قمصر با کاشان چقدر فاصله داره؟احتمالا واسه کار همسرم برم اونجا زندگی کنم،شهر خوبیه؟

شما الان اهل کجایید؟ شهر بدی نیست آبو هواش خوبه ولی تابستونا خیلی شلوغ میشه ....همون نظرات پست قبلمو بخونید متوجه میشید 

شما الان اهل کجایید؟ شهر بدی نیست آبو هواش خوبه ولی تابستونا خیلی شلوغ میشه ....همون نظرات پست قبلمو ...

من بجنوردی هستم که میخوایم بیایم اونجا حالا هنوز معلوم نیس دقیقا اما همسرم ک اونجا رو دیده میگه جا خوش آب و هوایی هست،من بیشتر نگران مدرسه پسرم هستم ک مدارس اونجا چطوره خوب یا بد