2733
2734
عنوان

نامزدم بخاطر عشق ثابقش بهم توهین کرد

| مشاهده متن کامل بحث + 999 بازدید | 61 پست

😐

هرچه دلم خواست نه آن میشود/هرچه خدا خواست همان میشود....ای خدا راضیم به رضای تو..خدایا خودت پشتوپناه بی کسان باش خودت دست گرفتارارو بگیر خدایا تواین زمونه که کسی امیدی به زندگیو آینده نداره تو امیدشون باش .خدایا مشکل همه روحل کن تو انقدر خوبی انقدر مهربونی میدونم هوای بنده هاتو داری خدایا امیدمون به توعه🙏                               یه  صلوات بفرستین برای سلامتی وظهور امام زمان
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

[QUOTE=192059623]ن پی بده ن زنگ ن هچ هچی هااا بزار ب پات بیوفته اگ افتاد برگرد اگ نه بره دیگم بدنگرد ...

خود دانی🌹

فک کن خدا با اون همه بزرگی دوسِت داره ،حتی فک کردن بهش هم آروم میکنه دله آدمو😍  حاجی حالِ یِه ایران بدع هرچی داشتیم و شکافتنش حاجی دزد اَ ایران زیاد زده چی میشد اگه سرجاش میزاشتنش/: ای ساربان آهسته ران من میهنم غم دیده است       شادمهر چقدر حق میگه |▪تو مثلِ هوایِ خوبِه بَعدِ بارونی▪︎|                    
پس اسمش تو شناسنامت نیس خیلی دقت کن تصمیم درست بگیر ببین تو رو هم دوست داره محبت میکنه از دلت در میا ...

راست میگه اگه همش داره بهت بی احترامی میکنه پس معلومه زیاد نرمال نیس الان ک نامزدین قشنگ حواستو جمع کن ببین ب دردت میخوره یا ن

2731
نه باهم نیستن اخه همه میدونن من نامزدشم 

اونایی مردای متاهلیم ک خیانت میکنن همه میدونن زن دارن:/ربطی نداشت

درهرصورت اگه نامزد من بود جرواجرش میکردم 

کاربری قدیمی که بی دلیل تعلیق شد🌚
اونایی مردای متاهلیم ک خیانت میکنن همه میدونن زن دارن:/ربطی نداشت درهرصورت اگه نامزد من بود جرواجرش ...

ازه زنگ زد معذرت خواهی گفتم نمیتونم ببخشم بخاطر اون به من توهین کردی گف اون دختر عممه گفتم دختر دختر عمته ک باشون قطه رابطه اید حتما واست مهمه ک سرش حساسی گف اگه فک میکنی واس من مهمه پس قط کن گفتم اره مهمه واست برو با همون قط کردم

2706