2733
2734

اجیم درمورد پسرداییم گفت اره داره طلاق میگیره گناه داره ما با پسرداییم بزرگ شدیم مثه خواهر برادر گفت دیگ حق نداری باش ارتباط داشته باشی قط کردم بعد گف اره تو  خونتون همش اسم اونه گفتم من که نیوردم اجیم گفته گفت خوبه منم اسم نرگس بیارم گفتم الان چرا اسم اونو میاری مگه من با پسرداییم رابطه داشتم گفت نه گفتم اسم اونو نیار اسم اون گوه نیار گفت گوه خودتی قیافته کرکام ریخته نرگس میشه دختر دختر عمش کلا حتی خانوادتن رابطه ندارن قط کردم تو روش گفتم دیگ تموم بخاطر اون به من گفتی گوه برو مثه اینکه هنوز عاشقشی دیگ حق نداری اسمم بیاری بگید چیکار کنمممم دارم دیونه میشم شوکه شدمممم

سابق

کاش وقتی خرتون از پل گذشت فراموش نکنین اون پل رو کی واستون ساخت :).حالا شاید هر انسانی جایز الخطا باشه..ولی هر خطایی جایزالعفو نیست:)).تو کل زندگیم یا دارم بند کفشامو گره میزنم!یا گره هندزفریمو باز میکنم  گفتیم چشم سیاه جذابه! شما چرا قلباتون سیاه شد!؟ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اوکی رابطه تموم بای

خلاصه ک چشام دنیاییه                                                                 توجه توجه عشقم تتلیتی اعظم قبلییی برگشتههههههه خاسسستم یاداوریییی کنمممممم✌✌✌😌😌😌😌😌                                                               
2731

برا چی نقطه ضعف میدی دستش 

اینجوری جبهه نگیر درباره رل سابقش

با من درنیفتین من مثل بقیه نیستم                                                                                          شلوارتونو میکشم پایین   
2740

اصلا بهش برنگردیااااااااااا

ببیین رابطه رو تموم شده بدون بای

خلاصه ک چشام دنیاییه                                                                 توجه توجه عشقم تتلیتی اعظم قبلییی برگشتههههههه خاسسستم یاداوریییی کنمممممم✌✌✌😌😌😌😌😌