2733
2734
عنوان

درمان خار پاشنه

1467 بازدید | 30 پست

تو رو خدا در مورد درمان خارپاشنه بگین چی خوبه.چیکار کنیم.شوهرم کارش سنگینه.حالا دیگه میلنگه وقتی میخاد راه بره از خار پاشنه.

متخصص رفته.دور و بر یک ملیون خرج کرده.خوب نشده.ی امپولی هم زد ب پاش.دو هفته خوب بود بازم روز از نو.روزی از نو.کفش و دمپایی طبی تو خونه هم داره

میشه ی راهکار بدین.

دکتر به من گفت یه شیشه رو پر اب کن  بزار یخ ببنده روزی ده بار هر ده دقیقه زیر پات قلتش بده  واقعا هم خوب شد پام 

گفتند محبت کنید از محبت خارها گل میشوند                           مامحبت کردیم کسی گل نشد خودمون خار شدیم                   خدایا شکرت بابت تمام نعمت هایی که بهم دادی ❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

یکی میگفت اسیدساسیلیک زده بعد پوست دورشو گنده مامانش با موچین خارو درآورده

مگه میشه 

گفتند محبت کنید از محبت خارها گل میشوند                           مامحبت کردیم کسی گل نشد خودمون خار شدیم                   خدایا شکرت بابت تمام نعمت هایی که بهم دادی ❤

گوجه بزنه به پاش میگن خوبه 

خواهرم میزد به پاش اابته خواهرم کارای مختلفی در کنار هم انجام میداد

از عطاری یه مایع خریده بود که بوی تیز و تقریبا خوبی میداد 

به پاهاش میزد و پاشو یا خودش می مااوند یا مامانم براش پاشو میمالوند شبا 

خدای خوبم؛  این شعر بخشی از احساس من نسبت به تو رو به تصویر میکشه ؛ " مرا هزار امید است و هر هزار تویی/شروع شادی و پایان انتظار  تویی  /بهارها که ز عمرم گذشت و بی تو گذشت /چه بود غیر خزان ها اگر بهار تویی/دلم ز هر چه به غیر از تو بود خالی ماند / در این سرا تو بمان ای که  ماندگار تویی/شهاب زودگذر لحظه های بوالهوسی است /ستاره ای که بخندد به شام تار تویی /جهانیان همه گر تشنگان خون من اند/ چه باک زان همه دشمن چو دوست دار تویی /دلم صراحی لبریز آرزومندی است/ مرا  هزار امید است و هر هزار "تویی"شاعر:سیمین بهبهانی
دکتر به من گفت یه شیشه رو پر اب کن  بزار یخ ببنده روزی ده بار هر ده دقیقه زیر پات قلتش بده  ...

میبخشین یعنی ی بطری بزارم یخ ببنده.با پاش غلط بده

دکترم ما رو ترسوند گفت ضربه نزنید ممکنه خار توی پاش بشکنه

آره میگف کوچیک بود درش آورده

تعجب کردم منم داشتم که گفت اگه حل نشد عمل میکنم 

میبخشین یعنی ی بطری بزارم یخ ببنده.با پاش غلط بده دکترم ما رو ترسوند گفت ضربه نزنید ممکنه خار توی پ ...

بله یه بطری پر اب کردم گذاشتم یخ ببنده زیر پام قلتش داد نه نمیشکنه یه استخون یکم نرمه ماله من بزرگ بود به سختی راه میرفتم اینطوری خوب شد 

2706