2737
2739
باقی خانم ها بگید دیگه چکار میکنید؟ با کی درددل میکنی.؟
سحر: با شوهرش
ریحانه: با خدا و برادرش
سپینود: فبلا شوهرش حالا نی نی سایت
باقی خانما؟
باید یاد بگیری جوری خسته شی که مزه چیزهای دو رو برت از بین نره.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
نه سلما جون. عزیزم اینجا خانوما در مورد مشکلاتی که توی زندگیشون دارن با هم مشورت میکنن و به هم راه حل میدن و تجربه هاشونو واسه هم میگن
دلــــخوش بــــه سکــــــــــــــــــــــــــــوتـــم!!!
2740
فرزانه جون عزیزم
با خانواده خودت اصلا مطرح نکن که دیدشون منفی میشه با دوست می تونی در میون بذاری که باید شناخت داشته باشی
من خودم با دوست مطرح کردم و ضربه اشم خوردم بعدا کوبیده تو سرم پس دوستی که میشناسی مطرح کن که جنبه داشته باشن اینجا مناسبترین هست و منم اینجا میگم
سلام به همه خوشگلای با سیاست
تاپیک نو مبارکه...
ایشالا تو شطرنج زندگی سختی ها رو مات کنیم
...
چه روز قشنگ افتابییه
...خدایا شکرت که این همه بهمون نعمت دادی
....
ما همیشه مدیونتیم
فلما ان جاء البشیر القاه علی وجهه فارتد بصیرا قال الم اقل لکم انی اعلم من الله ما لا تعلمون(پس هنگامی که بشارت دهنده امد پیراهن یوسف را روی صورت یعقوب افکند پس دیده اش بینا شد انگاه به فرزندانش گفت مگر به شما نگفتم من از خدا چیزی میدانم که شما نمیدانید)
بچه ها برای درد دل من اگه کسی راه حلی داره کمکم کنه لطفا . من با دختر 19 ماهم مشکل دارم البته نه با خودش با مریض شدنای مکررش تمام 4 ماه گذشته رو اگه بگم بیمار بوده اغراق نکردم اون از نظر سیستم ایمنی بدن خیلی ضعیفه چون نارس دنیا اومد و اصلا هم شیر خودم رو نخورد حالا به محض اینکه از خونه برم بیرون یا کسی بیاد خونه مریض میشه .همش تو قرنطینه ام تو خونه تنها اگه با این سایت آشنا نشده بودم که دیگه از تنهایی دق میکردم اگه کسی میدونه برای تقویت سیستم ایمنی بدنش چیکار باید بکنم خواهش میکنم بهم بگه
بچه ها برای درد دل من اگه کسی راه حلی داره کمکم کنه لطفا . من با دختر 19 ماهم مشکل دارم البته نه با خودش با مریض شدنای مکررش تمام 4 ماه گذشته رو اگه بگم بیمار بوده اغراق نکردم اون از نظر سیستم ایمنی بدن خیلی ضعیفه چون نارس دنیا اومد و اصلا هم شیر خودم رو نخورد حالا به محض اینکه از خونه برم بیرون یا کسی بیاد خونه مریض میشه .همش تو قرنطینه ام تو خونه تنها اگه با این سایت آشنا نشده بودم که دیگه از تنهایی دق میکردم اگه کسی میدونه برای تقویت سیستم ایمنی بدنش چیکار باید بکنم خواهش میکنم بهم بگه
2706