2752
2734
آپلود عکس تا چند ساعت دیگه سرنوشت تمام این دختران اینه : آپلود عکس
دستم به حلقه ی در، دل با تو داده بودم، دست و دلم که دیدی، پایم چرا بریدی، رویای صادقی، در جان عاشقی، لیلای کاملی، اتمام عاقلی، نیمی زمینی ام، نیم آسمانی ام، محتاج پر زدن، مجنون آنی ام
http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadid=989511&postID=38633161
دستم به حلقه ی در، دل با تو داده بودم، دست و دلم که دیدی، پایم چرا بریدی، رویای صادقی، در جان عاشقی، لیلای کاملی، اتمام عاقلی، نیمی زمینی ام، نیم آسمانی ام، محتاج پر زدن، مجنون آنی ام

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

آره تو محاصره ی داعشن و با چنگ و دندون دارن شهرو حفظ میکنن شرق کوبانی ولی سقوط کرد
2731
شاید جز دعا ازمون کاری بر نمیاد :(
بچه ها من زیاد اخبار نمی بینم و انها رو هم زیاد نمی بینم چون حالم بد میشه ولی یه چیزی میخوام بدونم دیدم چند جا که اینها افراد امریکایی و کشورهای دیگه رو هم کشتن ...چرا کسی کاری نمیکنه یعنی اینا اینقد بزرگن؟
نی نی سایت حیا کن سرعت سایت و درست کن هههههه
2706