2737
2734

ما سه تا واحدیم طبقه سوم وما چندین بار برای نظافت راه پله کسی رو آوردیم طبقه اولی هر دفعه یه ایرادی گرفت که طرف بره که نخواد پول بده این دفعه از قبل عید طبقه بالاییمون یکی رو خودش کارشو دیده بود با ما و واحد اولی هماهنگ کرد ما که از خدامون بود یکی بیاد واسه نظافت راه پله حالا طبقه اولی سر 30 تومن پول خودشو جر واجر میکنه که من ندارم و.... که اینم بپرونه .شوهرشم چند وقت پیش به همسایه بالاییمون گفته بود بیایید تعیین کنیم هر دفعه یکی از خانمها از بالا تا پایین تمیز کنه اینم حالشو گرفته بود اینم میگه من پول ندارم و نمیتونم بدم زیاده و.....( آشغال گدای خسیس زورش میاد 30 تومن بده ) شوهر من میگه من بجاش میدم کنسل نکنید من با شوهرم بحثم شد سر همین موضوع 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خاکایی ک جمع میشه تو طبقات رو در واحدش پخش کنین

خبیثم خودتونین😅

هیچ چیز از هیچکس بعید نیست پس از همدیگه بت نسازید...😇اگه تینا صدام کنی خوشحال تر میشم💚😁                                    
2731
2740

شما طبق حرف خودشون نوبت بندي كنيد هرماه يكي از خانوما تميز كنه. نوبت خودتون با طبقه سومي كارگر بياد پولو دو نفري تقسيم كنيد. نوبت اون خانوم هم خودش تميز كنه

ببينم تورو...👀.                                                                     ديدمت برو🤣

خب بگو طبقه اونو تمیز نکنه، از سایر منافع ساختمون هم تحریمش کنید.

بگو:جز آنچه خدا برای ما مقدر داشته، هرگز به ما نمی رسد. او سرپرست ماست و مؤمنان باید تنها بر خدا توکل کنند. توبه 51 

خب نوبتی کنید شما کارگر بگیرید اونا خودشون تمیز کنن

برای همه آرزوی آرامش دارم  ....در قضاوت کردن احتیاط کنیدزمین به طرز عجیبی گرده تجربش میکنی خودت نه عزیزت دیدم که میگم .............من وفادارترین آدما رو دیدم که خیانت کردن.باهوش‌ترین آدما رو دیدم که فریب خوردن.صادق‌ترین آدما رو دیدم که دروغ گفتن. مهربون‌ترین آدما رو دیدم که دل شکستن. قوی‌ترین آدما رو دیدم که کم آوردن.بالغ‌ترین آدما رو دیدم که بچگانه رفتار کردن.و از همه‌ی این‌ها متوجه شدم هیچ بد و خوب مطلقی وجود نداره، همه ممکنه اشتباه کنن و هیچ چیز از هیچ کس بعید

برا ماهم میگفتن هر دفعه یکی تمیز کنه . ما نظافتچی میاوردیم نوبت خودمون اون همسایه ها هم نوبت خودشون راه پله هارو تمیز میکردن . الان دیگه کلا همه نظافتچی میارن

لطفا برا شادی روح خواهرم و پدرم با دلهای پاکتون صلوات بفرستید خدا هیچگاه داغ عزیزی رو بهتون نشون نده    عمر گرون گذشت نفهمیدم بعضیهایی که روم میخندن صرفا دوستدارانم نیستن دشمنن با سلاح خنده

برو خدارو شکر کن حداقل عین ادم حرفشو میزنه طرف 

ما یه بلوک ۸ واحدی ۴ طبقه هستیم دور واحدمون بازه ینی پارکینگمون دورش بازه رفتیم یدوار بکشیم همه گفتن میدیم بنده خدا یکی از همسایه های خوبمون رفت همجا قیمت گرفت فاکتور کرد اورد یهو همسایه روبه روی ما گفت اگه دست بزنید من ازتون شکایت میکنم

یه روز قبل عید فطر اسانسورمون اتیش گرفت مشکل هم اتصالی برق بود تازه مدیر ساختمون حتی بیمه نکرده بود حالا از اون موقع هیچ کس حتی واسش مهم نیست ک بره درست کنن 

ماهم فعلا بودجشو نداریم بفروشیم بریم 

خدایی عذابی شده واسم این ساختمون 

من واس شما دعا میکنم ک پولشو بده شما واس من دعا کن از اینجا برم

این کاربری سوم منه دیگه خطی ندارم که عضو بشم دوتا دیگه سر هیچ و پوچ ترکید شب خوابیدم صبح دیدم نیست امیدوارم باز نترکم😐😐😐هرانکس نان دهد دندان دهدیکمی غیر باوره ولی چه کنیم باید خودمنو گول بزنیم
2706