2737
2739
عنوان

گل سانسوریام داره خراب میشه😭

5727 بازدید | 48 پست

بچه ها چندسال گل سانسوریا دارم به وقتش اب میدم ویتامین میدم بهش میرسیدم یک ماه پیش یه شاخه سه تایش خراب شد حالت ابکی زیر پوستش بود اون ابکی هی زیاد شد اومد بالا انداختم رفتم چند روز پیش یکی دیگش باز دیرم کج شد با ریشه کندم دیدم ریشش بزرگه ته ریشه پوک شده پوستش مونده تا جای سالم ریشه قیچی کردم گزاشتم تو اب اونکی شاخه رو دراوردم ماله اونم کمی اونجور شده بود داشتم ریشش رو نگاه میکردم از ریشش سوسک ریز در اومد حالا گزاشتم تو اب نمیدونم باید سریع خاکش کنم یا تو اب بزارم ریشه بزنه وقتم نمیکنم برم بیرون بپرسم.کسی میدونه؟

هر چه مغرورتر باشیتشنه ترند برای با تو بودنو هرچه دست نیافتنی باشیبیشتر به دنبالت می آیند؛امان از روزی که غروری نداشته باشیو بی ریا به آنها محبت کنیآن وقت تو را هیچ وقت نمی بینند؛سادهـ از کنارت عبور می کنند …

این ته ریشه اس ک پوک شده

هر چه مغرورتر باشیتشنه ترند برای با تو بودنو هرچه دست نیافتنی باشیبیشتر به دنبالت می آیند؛امان از روزی که غروری نداشته باشیو بی ریا به آنها محبت کنیآن وقت تو را هیچ وقت نمی بینند؛سادهـ از کنارت عبور می کنند …

بزار ریشه داد بکار. سانسوریا راحت بزرگ میشه

تاپیک ها از تاریخ 1402/08/26 مال من tarkhon  هست. تاپیک های قبل اون مال کاربری هست که من این کاربری را مدتی بهشون واگذار کرده بودم.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
این ته ریشه اس ک پوک شده

خاکش را باید عوض میکردی احتمالا افت زده 

تاپیک ها از تاریخ 1402/08/26 مال من tarkhon  هست. تاپیک های قبل اون مال کاربری هست که من این کاربری را مدتی بهشون واگذار کرده بودم.

بزارتواب اگربازدیدی خراب میشه برگاشو ببربذاریه گوشه تادوسه روز وقتی بریدگیاپینه بسته بذارشون تواب بعدچندوقت ریشه میزنن ومیتونی سانسوریای جدیدداشته باشی اما۶ماهی طول میکشه

2740
بزار ریشه داد بکار. سانسوریا راحت بزرگ میشه

اخه تو اب ریشه میزنه؟چون این گلا رو باید کم اب داد

هرچیزی عمری داره.... خدا روحش رو قرین رحمت کنه.... سانسوریاتم آی سی یو هست انگار دکتری جوابش کردن و ...

😐😐😐😐

خاکش را باید عوض میکردی احتمالا افت زده 

جاریم میگه احتمالا کرم یا جونور داره خاکش

زیاد اب میدی هر ده روز اب بده

همون ده روز یکبار اب میدادم