2733
2739
عنوان

کم کاری تیروئید در دوران بارداری کمکککککککککککککک

| مشاهده متن کامل بحث + 207002 بازدید | 130 پست
سلام بچه ها من تازه وارد سایت شدم . خواهش می کنم کمک کنید. هفته نه بارداری فهمیدم کم کاری تیروئید با ...

سلام عزیزم من ده ساله کم کاری تیرویید داشتم و تحت کنترل بود و دارو میخوردم . قبل بارداری آزمایشم ۳ بود دکترم گفت خوبی نگفت ممکنه تو بارداری بره بالا دوزدارومم مثه قبل گفت ادامه بده البته دکترم زنان بود. الان هفته ۷بارداریم ، هفته ی پیش آزمایش تیرویید دادم Tsh یازده و نیم بود خیلی ناراحتو نگران شدم رفتم دکتر غدد دارومو بیشتر کرده میخواستم از شما بپرسم برای بچتون خدایی نکرده مشکلی پیش نیومد تو بارداری؟ و عددش کی اومد پایین؟ 

آرامشم خداست... خدایا خودت منو نی نیمو حفظ کن الهی آمین
من به خیال خودم کلی آزمایش قبل از بارداری دادم و مثلا خواستم با آمادگی قبلی باردار بشم . وقتی فهمیدم ...

عزیزم میشه شما هم بیای از تجربت در مورد تیروییدو بارداریت بگی منم الان باردارم تیروییدم ۱۱ بوده خیلی نگرانم دارم دارو میخورم قبل بارداریم تیروید داشتمو دارو میخوردم تو رنج بود نمیدونم یهو چرا اینقدر رفته بالا. 

حتما تا الان نی نی گلت دنیا اومده میشه بیای بگی تو بارداری چه موقع اومد پایین و اینکه نی نی ت به سلامتی الان سلامته 

آرامشم خداست... خدایا خودت منو نی نیمو حفظ کن الهی آمین

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام دوستان،من تو هفته پنج بارداریم۴روزه فهمیدم کم کاری دارم و سه روزه دارم باتجویز پزشکم قرص مصرف میکنم،tsh:21/68ود تو ازمایشم،الان خیلی نگرانم دارم از استرس میمیرم حتی به سقط هم فکر کردم تو رو خدا اگه بازم تجربه ای دارین به من بگین یا مامانایی که ایم مشکلو داشتن و زایمان کردن تو رو خدا کمک کنین😔

2728

سلام من تو۱۷ هفته ام قبل از بارداری آز دادم که توش تیروییدم ۴.۱۵ بود اما تو محدوده نرمال بود این مال ۴ ماه قبل بارداری بود ممکنه خود به خود پایین اومده باشه من نمیدونستم انقدر خطر داره و حتی نرمال نیست خیلی نگران کوچولو هستم تو رو خدا دعا کنید که بالا نباشه امروز آز دادم...😥😢

سلام من تو۱۷ هفته ام قبل از بارداری آز دادم که توش تیروییدم ۴.۱۵ بود اما تو محدوده نرمال بود این مال ...

منم هفته ٨ كه آز دادم ٣.٥٦ بود بعد دكترم گفت طبق نميدونم انجمن چي توو ايران تا رنج ٣.٩٠ مشكلي نداره و نميخواد قرص بخوري. بعد خودم خيلي استرس گرفتم ديد انقدر حالم بده گفت اگه دوستداري يه روز در ميون بخور دوز ٥٠ از هفته ١٤ بهم قرص داد. حالانگرانم خيلي. كسي بوده با اين عدد مشكلي نداشته باشه؟

دير شروع كردم به قرص اشكالي نداره؟

خيلي ناراحتم يهو ميره توو مخم

براي سلامتي پسرم صلوات بفرستين🙏🏻

من الان ۷ساله کم کاری تیروئیددارم قبل بارداری نرنال بودالان که هفته۵هستم تیروئیدم شده۶/۸چون امروز پنج شنبست و مطبابستست مجبورم تاشنبه صبرکنم ولی به دستوردکترزنانم یک چهارم اضافه کارم تاشنبه .میترسم مشکلی ایجادبشه😭😭😭😭

2738

منم اوایل تیروییدم مشکل نداشت تو هفته 12 از دادم شده بود 5و خورده دکتره بهم گفت هیچ مشکلی نیس قرص برام نوشت ناشتا من تا دو هفته بعد از صبحانه میخوردم یادم میرفت الان یک هفتس دارم قبل ناشتا میخورم ایشالله که چیزی نیس 

سلام دوستان

اگه دکتر غدد خوب در غرب تهران برای کم کاری تیروئید میشناسید لطفاً اسم و آدرس مطبش و بگذارید.ممنون

یا ارحم الراحمین با تو گفتم: من منتظر معجزه ات هستم...در حقم باز هم مهربانی کن...امیدم همیشه به توست.و....تو شنیدی و حاجت دلم را دادی و مرا لایق معجزه ات دانستی ، الهی صد هزار مرتبه شکرت  🌸 مرسی که باز هم صدام و شنیدی 🌸

سلام خانوما نظرات دوستان خوندم کمی آروم شدم.منم تو هفته 7 ام تیروئیدم 3.8 بود دکتر گفت لب مرزه هفته دیگه مجددا تکرار میکنیم فلا نیاز به مصرف دارو نیست.کسی اطلاعات بهتر و کاملتری داره ؟

2706