2752
2734
عنوان

تجربه من از عمل افتادگی پلک(بلفاروپلاستی)+عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 415987 بازدید | 1684 پست

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

وای وای.. عزیزم شما فکر می‌کنید من و سمی بابان و خوشبین شوخی کردیم از چشمامون گفتیم. هزار بار گفتم ه ...

سلام عزیزم.یعنی تو بیداری هم باز میمونه وقتی ببندی؟؟؟؟ یا موقع خواب باز میشه؟؟ 

خدایا شکرت به هزار و یک دلیل ،☘️
اوایل عملم قشنگ تو خواب متوجه باز شدن خودبخودی پلکم میشدم و از خواب میپریدم. مشکل کوتاهی پلکم. دکتر ...

منم ۴۶ روزه عمل کردم تو خواب خود به خود باز میشه.بازوسری می‌بندم از مجبوری.پلکات قشنگ روهم میرسه؟؟؟

منم ۴۶ روزه عمل کردم تو خواب خود به خود باز میشه.بازوسری می‌بندم از مجبوری.پلکات قشنگ روهم میرسه؟؟؟

عزیز اینکه پلک خودبخود کامل باز میشه بعد از مدتی  درست میشه.چون میگن وقتی ماهیچه های پلک ضعیف میشه این اتفاق میوفته به مرور زمان درست میشه. ولی اگر پلک بیش از حد کوتاه شده باشه موقع خواب کمی باز میمونه که اونم بستگی داره چقدر کوتاه شده باشه. که متاسفانه درست نمیشه حداقل برا من و چند تا از دوستای نی نی سایتی که با هم در ارتباطیم درست نشده

عزیز اینکه پلک خودبخود کامل باز میشه بعد از مدتی  درست میشه.چون میگن وقتی ماهیچه های پلک ضعیف م ...

مال شما تو خواب کامل بسته نمیشه و چند میل باز میمونع؟؟؟؟؟؟ 

عزیز اینکه پلک خودبخود کامل باز میشه بعد از مدتی  درست میشه.چون میگن وقتی ماهیچه های پلک ضعیف م ...

خداروشکر خدا از دهنت بشنوه ماهیچه ها دوباره قوی بشن.پس مشکل ضعف ماهیچه هست برای من چون کامل بسته میشن.پس برای شما وقتی می‌بندی که بخوابی کامل بسته نمیشه درستع؟, یکمش باز میمونه؟

2706