2737
2739
عنوان

تجربه من از عمل افتادگی پلک(بلفاروپلاستی)+عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 391739 بازدید | 1659 پست
بنظر من که کار خوبی کردی عمل کردی  باور کن با اینکه یه کوچولو پوست اضافه داشتی بازم خییییلی تغی ...

سلام @Taqvaei74،این آیدی تلگراممه میشه یه پیام بهم بدین،یاشما ایدی بذارین من پیام بدم،خیلی مهمه

سلام عزیزدلم😘😘😘من ساری عمل کردم ۶ روزه عمل کردم😘چشم راستم عمیقتر شده ینی یه شیار عمیق توی قسمتی ...

سلام گلم دقیقا چشم سمت راست منم یه شیار عمیق افتاده الان ۱۶روز عمل کردم ،اصلا چال افتاده اینقد پوست برداشته...الان برای شما که گذشته چجوری شده؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام گلم دقیقا چشم سمت راست منم یه شیار عمیق افتاده الان ۱۶روز عمل کردم ،اصلا چال افتاده اینقد پوست ...

سلام عزیزم  منم دقیقاااا یه چشمم شیار عمیق داشت خیلی با اون چشم دیگم تفاوت داشت  ولی الان جفت هم شده   اصلا نگران نباش دوست خوبم بهم اعتماد کن

2728
سلام چشم شماخوب شده من تازه عمل کردم خیلی استرس دارم 

سلام عزیزم  بله خداروشکر من چشمام خوب شده  الحمدولله از عملم راضیم  اما اینم بگم که بعد عمل خیلی چشمام تا ب تا بود  کلا افسردگی گرفتم  احساس میکردم بخیه یه چشمم از اون یکی بالاتره  همش تو فکر ترمیم بودم، از دوستان خواهش میکنم ب هیچ عنوان تا قبل دوماه راجع ب نتیجه قضاوت نکنن  چون واقعا دوماه کامل طول میکشه تا نتیجه نهایی مشخص بشه

سلام استارتر منم بلفارو کردم اما یه خط بین بخیه و پلکم افتاده خیلی نگرانم شمام اینطوری شده بود چشمتو ...

سلام عزیزم.چشماتون خوب شد خط از بین رفت؟

میشه درخواست دوستی قبول کنید سوال داشتم ازتون

سلام عزیزم  بله خداروشکر من چشمام خوب شده  الحمدولله از عملم راضیم  اما اینم بگم که ب ...

سلام عزیزم من ۴ روزه عمل کردم دکتر گفته ۷ روز بعد عمل بخیه ها تو بکش فکر میکنم خیلی زوده شما چند روزه بخیه کشیدی 

2738

سلام خیییلی چهره تون عوض شده و عالی بوده عمل😍 منم مشکل افتادگی و پف دارم تو رو خدا بگو اسم دکتر چی هست و آدرس یا شماره منشی رو بده بهم.. چون نزدیک مشهد هستم منم

برای شادی روح مادر نازنینم یه صلوات بفرستین😘😘
سلام عزیزم من ۴ روزه عمل کردم دکتر گفته ۷ روز بعد عمل بخیه ها تو بکش فکر میکنم خیلی زوده شما چند روز ...

ببخشید شما هم مشهد عمل کردین؟ چقدر هزینه شد 

برای شادی روح مادر نازنینم یه صلوات بفرستین😘😘
2706