2737
2734
٣٣سالمه۶ساله ازدواج کردیم

شرایط سنی و سال ازدواجت عین منه

میدونی چرا حالم خوبه ؟چون تاحالا از حال خوب کسی حالم بد نشده            بهترین ها رو برای اطرافیانت بخواه ؛خدا خیلی مهربونه ؛ بهترین ها نصیبت خواهد شد   قووووول 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

راه برگشت ندارم باید باهاش باشم بچه دوست داره خیلی

چی بگم ؛ انشالله امسال با اومدن بچه زندگیتون روز به روز گرمتر بشه

میدونی چرا حالم خوبه ؟چون تاحالا از حال خوب کسی حالم بد نشده            بهترین ها رو برای اطرافیانت بخواه ؛خدا خیلی مهربونه ؛ بهترین ها نصیبت خواهد شد   قووووول 
2731
راه برگشت ندارم باید باهاش باشم بچه دوست داره خیلی

وضع مالیتون چطوره؟حالا که ایشون اینقد شیفته ی بچه س ،منتظر بارداری طبیعی نمون برو برای iuiیا ivf اقدام کن

میشه بابامو یه صلوات یا فاتحه مهمون کنید؟!😢
وضع مالیتون چطوره؟حالا که ایشون اینقد شیفته ی بچه س  ،منتظر بارداری طبیعی نمون برو برای iuiیا i ...

هردومون کارمندیم درامد داریم خونه ماشین زمین ویه مقدارپس انداز

َمن جــــــهـــانم روبه لبـخــ💋ــند تومدیــــــــونم💘🧿 🌹🌹🌹
2740
کاشکی فقط این حرف بود ای کاش نمیدونم چه کاربدی کردم که خدااین مرد رو سرراهم قرارداد جگرموخون کرده😭

وا پس برای چی اینقد اصرار ب بچه دار شدن داری ازش؟؟؟!!!

خدارو ۱۰۰ هزار مرتبه شکر مادر یه پسر کوچولوی ناز شدم...خدایا انشاالله همه ی منتظرا این حس رو تجربه کنن🤲

اسی خود شوهرت ازمایش داده؟؟ تا حالا؟؟اخرین بارش کی بوده؟؟

بعد تیروئید ک دیگه خیلی راحت قابل درمانه.واسه اون نباید نگران باشی

دارو مگه مصرف نکردی

خدارو ۱۰۰ هزار مرتبه شکر مادر یه پسر کوچولوی ناز شدم...خدایا انشاالله همه ی منتظرا این حس رو تجربه کنن🤲
اسی خود شوهرت ازمایش داده؟؟ تا حالا؟؟اخرین بارش کی بوده؟؟ بعد تیروئید ک دیگه خیلی راحت قابل درمانه. ...

هیچوقت ازمایش نداده چون دوبار سقط داشتم میگه من سالمم خودت مشکل داری

اسی خود شوهرت ازمایش داده؟؟ تا حالا؟؟اخرین بارش کی بوده؟؟ بعد تیروئید ک دیگه خیلی راحت قابل درمانه. ...

داروی تیرویید میخورم واین ماه داروبرای بارداری خوردم

بچه داری؟

نه

هیچوقت ازمایش نداده چون دوبار سقط داشتم میگه من سالمم خودت مشکل داری

وا عجب ادمیه خب اسپرم ضعیفم ک باعث سقط میشه.خیلیا اینطوری ان.

2706