2733
2734
هیچوقت ازمایش نداده چون دوبار سقط داشتم میگه من سالمم خودت مشکل داری

بیخود میگه سالمم ؛ سقط از نطفه ضعیف میشه بیشتر؛ شاید اسپرم اونم ضعیفه که باردار میشی سقط میشه ؛ اگر دکتر متخصص و درست و حسابی رفته باشی اول برای مرد آزمایش می‌نویسن بعد برای زن؛ چون اگر اون ضعیف باشه دارو خوردن تو هیچ فایده نداره

میدونی چرا حالم خوبه ؟چون تاحالا از حال خوب کسی حالم بد نشده            بهترین ها رو برای اطرافیانت بخواه ؛خدا خیلی مهربونه ؛ بهترین ها نصیبت خواهد شد   قووووول 

اسی من نمیدونم چرا واقعا از همچین شوهری بچه میخوای بیاری؟؟!!اینقد زخم زبون؟؟؟

درسته دلش بچه میخواد ولی مگه واقعا شعور نداره چیزی دست تو نیست...

من اگه شوهرم ب خاطر نازایی بهم حرفی بزنه چاقو رو برمیدارم میکشمش.

خدارو ۱۰۰ هزار مرتبه شکر مادر یه پسر کوچولوی ناز شدم...خدایا انشاالله همه ی منتظرا این حس رو تجربه کنن🤲

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بیخود میگه سالمم ؛ سقط از نطفه ضعیف میشه بیشتر؛ شاید اسپرم اونم ضعیفه که باردار میشی سقط میشه ؛ اگر ...

٣تادکترمتفاوت براش ازمایش نوشتن ولی انجام ندادهیچوقت

َمن جــــــهـــانم روبه لبـخــ💋ــند تومدیــــــــونم💘🧿 🌹🌹🌹
راه برگشت ندارم باید باهاش باشم بچه دوست داره خیلی

بچه دوست داشته باشه دلیل نمیشه تو رو اذیت کنه که 

اگه دوست داره حداقل یه زحمتیم اون بکشه آزمایش بده ؛ برای چیزی که دوس داره یکم تلاش کنه

میدونی چرا حالم خوبه ؟چون تاحالا از حال خوب کسی حالم بد نشده            بهترین ها رو برای اطرافیانت بخواه ؛خدا خیلی مهربونه ؛ بهترین ها نصیبت خواهد شد   قووووول 
2728
٣تادکترمتفاوت براش ازمایش نوشتن ولی انجام ندادهیچوقت

پس خواهشاً تو هم ادامه نده به درمان؛ اگر اسپرم اون ضعیف باشه دارو خوردن تو فایده نداره ؛ فقط خودتو داغون میکنی با این داروهای هورمونی . تروخدا ناراحت نشو از دستم چون خودم تو این راهم دارم بهت میگم حرصم گرفت از شوهرت

فشارهایی که میاره از بچه نداشتنه خیلی اذیتم میکنه رفتاراش 

منم چند ساله در انتظار بچه ام؛ اطرافیان و مادرش بخاطر بچه فشار میارن ولی از همسر ادم نباید فشار ببینه؛ میگن هر چی استرست کمتر باشه زودتر باردار میشی ؛ همسر آدمم بخواد حرص و جوش بده و درک نکنه که دیگه آدم ها میشه تو این راه درمان