2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

سیب زمینی یا خیار یا گوجه رنده شده رو با یک چهارم قاشق چای خوری روغن زیتون ترکیب کن وبذار یخچال بعددودقیه بذار روی صورتت تا ده دقیقه

هم نرم میکنه هم التهاب رو میبره

گلاب بپاش 

یکسره ابرسان مخصوص پوستت بزن 

بیرونم رفتی حتماااا ضدافتاب بزن

به نام خداوند رنگین کمان💔 🙂🌷یه مامان گوگولی هستم🥰🦦درموردسزارین سوالی داشتی بپرس🤱راستی من باوجود میوم و تخمدان پلیکیست باردارشدم پس ناامید نباش🫂🧿
سیب زمینی یا خیار یا گوجه رنده شده رو با یک چهارم قاشق چای خوری روغن زیتون ترکیب کن وبذار یخچال ...

دیروز سیب زمینی زدم خیارم رنده کردم زدم ولی تاثیری نداشت😭خیلی بد قرمز شده

دیروز سیب زمینی زدم خیارم رنده کردم زدم ولی تاثیری نداشت😭خیلی بد قرمز شده

ابرسان یا روغن یا پماد هم بزن حتمااااتا رطوبتش برگرده

پوستت دهیدراته شده خشک شده

وقتی ماسک (خیار سیب زمینی یا هرچی )میذاری یه لایه دسمال کاغذی هم بذار روش

کیسه یه لایه بردار قویه وپوستو خشک و حساس میکنه بااین وضعیت بری بیرون پوستت دچار افتاب سوختگی و لک میشه 

به نام خداوند رنگین کمان💔 🙂🌷یه مامان گوگولی هستم🥰🦦درموردسزارین سوالی داشتی بپرس🤱راستی من باوجود میوم و تخمدان پلیکیست باردارشدم پس ناامید نباش🫂🧿
بله ممنونم از راهنماییت💙

خواهش میشه😍