2733
2734
عنوان

مراحل داخاسته طلاق چجوریه

109 بازدید | 8 پست

میخام دادخاسته طلاق بدم ,چی بنویسم که رد نشه ,مواد میزنه تفریحی,کتکم میزنه ازخونه  بیرونم میکنه,بیماری اعصاب و روانم داره  1 بار پزشک قانونی رفتم الان 3 ماهه خونه بابامم ,اگه کسی آشنایی داره راهنماییم کنه 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

توی دادخاستم به عریضه نویس بگم فقط عسر و حرج یا باید جزئیاتم بنویسه؟

برو دفتر خدمات قضایی بگو طلاق یطرفه بخاطر اعتیاد و عسرحجر

باید سامانه ثنا ثبت نام کنی اول

عدالت‌راکشته‌اندوقاضی‌مجرم‌ست؛    دنیابه‌چپ،آخرت‌به‌راست
2728

وکیل نمیخای بگیری؟ از اینترنت سرچ کن دادخواست طلاق عسر و حرج از طرف زن

باید از مریضی اعصاب روانش مدرک ببری 

یا اگه نفقه نمیریزه بنویس

فقط تو نی نی سایته که دیده میشه یه کاربر ۱۳ ساله که تو امتحان عربی فرداش مونده ، میاد تو تاپیکای خانمهای سی چهل ساله در نقش مشاوره خانواده ظاهر میشه !!!
برو دفتر خدمات قضایی بگو طلاق یطرفه بخاطر اعتیاد و عسرحجر باید سامانه ثنا ثبت نام کنی اول

اعتیاد رو نمیگم چون تفریحیه و میفرستن آزمایش احتمالا منفی میشه ,بیماری اعصابم نمیخام بگم چون میفرستن پزشک قانونی و خیلی طول میکشه و میدونم شوهرم نمیره  ,قاضی خودش برخوردش رو ببینه متوجه میشه نرمال نیست بنظرتون اینجوری حکم میده؟

وکیل نمیخای بگیری؟ از اینترنت سرچ کن دادخواست طلاق عسر و حرج از طرف زن باید از مریضی اعصاب روانش مد ...

دادخاسته عدم تمکین داد ,ولی با صحبتای من و شوهرم ,که اصلا نرمال نبود قاضی دادخاستش رو رد کرد ,ممکنه دادخاسته طلاقمم قبول کنه؟هزینه وکیل زیاده نمیتونم بگیرم

اعتیاد رو نمیگم چون تفریحیه و میفرستن آزمایش احتمالا منفی میشه ,بیماری اعصابم نمیخام بگم چون میفرستن ...

همون کتک کاری و پزشک قانونی ببری درسته

بگو امنیت جانی ندارم تو خونه

درست میش فقط ی مشورت از وکیل بگیر

عدالت‌راکشته‌اندوقاضی‌مجرم‌ست؛    دنیابه‌چپ،آخرت‌به‌راست
2740
دادخاسته عدم تمکین داد ,ولی با صحبتای من و شوهرم ,که اصلا نرمال نبود قاضی دادخاستش رو رد کرد ,ممکنه ...

اگه تمکینش رد شده میگن احتمالش زیاده. اگه از مهریه ت بگذری که احتمالش خیلی بیشتره . 

با یه بار کتک هم میگن طلاق نمیدن بتونی شاهد جور کنی ببری بگی همش کتک میزنه حتما طلاق میدن

فقط تو نی نی سایته که دیده میشه یه کاربر ۱۳ ساله که تو امتحان عربی فرداش مونده ، میاد تو تاپیکای خانمهای سی چهل ساله در نقش مشاوره خانواده ظاهر میشه !!!