2733
2734
عنوان

شب تنهام😭

188 بازدید | 13 پست

شوهرم امشب خونه نیس خیلی میترسم خانما‌😥

همش حس میکنم یه نفر تو خونه هس مخصوصا از وقتی قتل کارگردان شنیدم 

هی میگم نکنه پدر و مادر کارگردان اینجان😰

غلط کردم فیلم جسد اونو دیدم😓

یکم حرف بزنید منم نترسم دیگه

اگر دختر دار شدید اجازه نديد شوهرتون واسش اسم انتخاب کنه😉   چون اسم عشق قبلی نکبتشو میذاره رووش😁😤😂

سلام 

قرآن بخونید دلتون آروم میگیره

سخن صحیح را بپذیرید حتی اگر گوینده ی آن خود به آن عمل نکند.پیامبر(ص)  🌺🤵عده ای میگن اینجا سایت بارداری و زایمانه در نتیجه مختص خانم هاست و حضور آقایون بی مورده که واقعا مایه ی تعجبه چون محتوای تاپیک ها چیز دیگه ای میگه و با یه نگاه اجمالی به تاپیک های خصوصا پربازدید میبینید که اکثرا در مورد هر چیزی صحبت میشه جز در مورد بارداری و زایمان که اگر غیر از این بود حتی دختران مجرد هم عضو نمیشدند چه برسه به آقایون چون براشون جذابیتی نداشت! در ضمن آقایون میتونن اینجا شناخت بهتری نسبت به خانم ها پیدا کنن که بعد ازدواج در زندگی زناشویی به کمکشون میاد پس با حضور آقایون داخل سایت کنار بیاید و حساسیت به خرج ندید و هر زمان براتون مزاحمت ایجاد کردند براشون گزارش بزنید یا از طریق پیام خصوصی به نی نی یارهای محترم اطلاع بدید تا برخورد کنند در غیر این صورت صرفا بابت حضورشون بازخواستشون نکنید و حرف زشت نزنید چون اینطوری فقط شخصیت خودتونو زیر سوال میبرید 🤵🌺 ((دروغ، سرآغاز همه ی بدی هاست.)) حضرت علی(ع)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2740

ترسو نباش

من عاشق اینم شب تو خونه تنهاباشم

سکوت شبو دوستدارم

چشم به فردا دوختم شاید از من ما بشه                            گره دلتنگیام با دستای تو وا بشه.....                                *********************************                     نه جونمو بگیر نه پای من بمیر منو همیشه زندگی زده          صدا اگه صداست خدا همون خداست چرا همیشه حال ما بده .....تو فرصت کمت نفس کشیدمت که زندگیمو زیر و رو کنم....بخاطر خودم شبیه تو شدم که آرزوتو آرزو کنم😔                     

نترس عزیزدلم ،کاش یکی رو میوردی پیش خودت که نترسی ،ولی الانم هیچکس تو اون خونه نیست نگران نباش آیت الکرسی بخون،لامپا رو هم خاموش نکن امشب

ورود آقایان به تاپیکام و لایک و.ریپلای ممنوع

سلام عزیزم خودتون هم خوب میدونید فکراتون غیر واقعیه 

ی لامپ روشن بزارید درارو قفل کنید 

ایت الکرسی بخونید 

خیلی از خانوما ماه ها تنهان تو شهر غریب 

فکرای مثبت بکن ان شاءالله دلت اروم بگیره

قرآن بزار بالا سرت.. آیة الکرسی بخون بخواب 

من امام رضایی ام🌹🌹🌹دل من گم شد اگر، بسپارید امانات رضا... و اگر از تپش افتاد دلم ببریدش ملاقات رضا... از رضا خواسته ام بگذارد که غلامش بشوم همه گفتند محال است ولی دلخوشم من به محالات رضا(علیه السلام)