2737
2739

فیلم پدر، خانما اگه خیلی حساسین پیشنهاد میکنم فیلمو نبینین

به حدی تحت تاثیر قرار گرفتم از شدت گریه چشمام قرمز شده بود صبح بیدار شدم دیدم چشام پف کرده 

چقدر ناراحت شدم دختره باباشو ول کرد رفت فرانسه

بازی جک نیکلسون ام ک تو این فیلم محشر بود خیلی طبیعی بازی می‌کرد

ولی واقعا یکی از بهترین فیلمایی بود که دیدم ،کسایی ک فیلمایی مثل فیلم من قبل از تو(me before  uoy) رو دوست داشتن از این فیلم هم حتما لذت میبرن  

اللهُمَّ صَلیِ عَلی مُحَمَّد وَ آل مُحَمَّد و عَجِّل فَرَجهُم.⬅️ پیامبر (ص) می فرمایند:خداوند فرزندان آدم را اینگونه ندا می دهد: ای فرزند آدم من به هرچه بگویم «باش» می شود مرا در آن چه به تو امر کرده ام اطاعت کن تا تو را چنان قرار دهم که به هرچه بگویی « باش» بشود

حالا داستانشو یکم بگو

🏴« السَّلامُ عَلَیْکَ یا اَباعَبْدِاللهِ الحُسِین، اَلسَّلامُ عَلَیْکَ وَ رَحْمَةُ اللهِ وَ بَرَکاتُهُ».یه سلام کوتاه به امام حسین علیه السلام هست که ثواب 20 حج قبول رو داره و به روایتی 99 حج پیامبر چرا حج؟ چون حج یکی از جامع ترین عبادات در اسلام هست.... ما با هر گناهمون اعمال خیرمون از بین می ره ولی اینجا چون حج پیامبر در اعمال ما نوشته شده حتی اگر گناهم خدای نکرده بکنیم این عمل عمل پیامبر هست و پاک نمی شه و تا اخر با ماست  التماس دعا

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
عه مگه کسیم هست توجه کنه به اون تبلیغا و فیلما🤔😐

از بس فیلمه تاثیر گذاربود با دیدن تبلیغش تو نی نی سایت داغ دلم تازه شد ،تا فرداش فکرم درگیر پدره بود 😪

اللهُمَّ صَلیِ عَلی مُحَمَّد وَ آل مُحَمَّد و عَجِّل فَرَجهُم.⬅️ پیامبر (ص) می فرمایند:خداوند فرزندان آدم را اینگونه ندا می دهد: ای فرزند آدم من به هرچه بگویم «باش» می شود مرا در آن چه به تو امر کرده ام اطاعت کن تا تو را چنان قرار دهم که به هرچه بگویی « باش» بشود
اون سکانسی که می‌گفت من مامانمو میخوام اونم پیرمرد به این سن واقعا خدا بود❤️❤️❤️❤️

دقیقا،وای اونجا ک بهش سیلی زد ،چقدددر بی پناه و مظلوم میومد

از بس فیلمه تاثیر گذاربود با دیدن تبلیغش تو نی نی سایت داغ دلم تازه شد ،تا فرداش فکرم درگیر پدره بود ...

الهی، بهش فک نکن گلم انقد اتفاقای غم انگیز ثانیه ای تو دنیا میافته که ادم بخواد غصه بخوره باید قید زندگیشو بزنه، اره بعضی فیلما خیلی خوش ساخت و واقع گران

«لا حَوْلَ وَ لَا قُوَّةَ إِلَّا بِاللَّهِ الْعَلِیِّ الْعَظِیمِ»

سلام دوستان💛 روز جمعه ای نیکو براتون آرزومندم🍃🍃🍃

زیارت عاشورا فراموشتون نشه. بد نیست به پست اول هم نگاهی بندازید🌼🍃

عزیزم شما تگ‌نشدید.‌ممنون میشم سری به تاپیک هفته ششم بزنید🌹

حسین (ع)جانم ؛غبار ماتم تو آبرو به من بخشید...به عالمی ندهم این غبار ماتم را... به نیل قطرهِ اشک محبتت ندهم...اگر دهند به دو دستم تمام عالم را ... ♥️    خرّم آن روز كه پرواز كنم تا بر‍‍ِ دوست🍃   اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب کبری(س)💚🍃
2740
اسم فیلمه چیه 

پدر