2733
2739

سلام به همگی خانما من برای یه موضوعی نذری کردم که الان پشیمون شدم یعنی هنوز به خواستم نرسیدم ولی خب گفتم که نذرمو پس میگیرم یعنی دیگه برام مهم نیست اون اتفاقی بیوفته یانه.حالااکه یک درصد اون اتفاقی که براش نذر کردم درست بشه باید نذرمو ادا کنم؟؟؟؟؟؟لطفااکه دقیق میدونین بهم بگین یااکه میدونین کجا باید راجبش تحقیق کنم و سوال کنم

مرجعت زنگ بزن بپرس جواب میدن

❌❌ لطفا از من سوال حس ششمی نپرسید و توی تاپیک های حس ششم منو تگ نکنید ❌❌{‌الهم صل علی محمد و آل محمد}🥰✨                                           الان ک اینو دیدی صلوات فرستادی(: ثوابش هم برا من هم برا تو  قطعا نگه داشتن حرمت شخصی که بهش علاقه داری از صدبار بیان دوستت دارم بهتره

چه بده بستونی با خدا داشتی خواهر.... 😂

نذر میکنم و پس میگیرم.... جدید بود... فکر کنم خدا بار اول بود که میشنید😁

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اول اینکه نذر رو باید به زبون بیاری وتعیین کنی ولی اینکه ازش صرف نظر کنی رو نمیدونم میخوای جواب  مطمئن بگیری زنگ بزن ۰۵۱۳۲۰۲۰حرم امام رضا جوابتو کامل میگیری 

#اللهم عجل لولیک الفرج #اللهم جعل عواقب اُمورنا خیرا #الحمدالله الذی جعلنا من المتمسکین بولایته امیرالمومنین و اولاده المعصومین(ع)🍃   #ما_ملت_امام_حسینیم
2731
چه بده بستونی با خدا داشتی خواهر.... 😂 نذر میکنم و پس میگیرم.... جدید بود... فکر کنم خدا بار اول ب ...

😅😅😅به زور میخواستم وای دیگه گفتم خدایا نذرمو پس میگیرم هرچی خودت صلاح دونستی نذر اسونی نیست وگرنه انجام میدادم اکه شد

صیغه نذر رو به فارسی یا عربی خوندی؟

💛بندگانم را اگاه کن که من بخشنده مهربانم حجر/۴۹💛.                                                                          و پروردگارت هرگز فراموشكار نبوده [و نيست].سوره مریم ایه ۶۴
2740
من بهت میگم ولی بازم بپرس ،آیا صیغه نذر خوندی ؟آیا همسرت اجازه داد ؟وجوب نذر خیلی شرایط داره

ببین من نذر کردم بچم پسر بشه اسم محمد یا علی روش بزارم سونو آن تی سونو تعیین جنسیت رفتم همش گفتن دختره بعد دعایی که توی مفاتیح بود رو خوندم یعنی صیغه نذرو همه چیزو رعایت کردم خیلیم دعا کردم خیلی گریه کردم همسرم اسم بچه رو باخودم گذاشته گفت هرچی دوست داری بزار.ولی الان دیگه برام مهم نیست بچه پسر بشه یادحتر گفتم خدا نذرمو برمیدارم خودت هرچی صلاح دونستی بده می‌دونم دختره ولی هنوز انومالی نرفتم صددرصدبشه میگم اگه یک درصد پسر باشه نمی‌دونم باید چکار کنم.میترسم مزارم و خدا ازم بگیرتش از طرفین اونموقع خیلی برام مهم بود که نذر کردم الان واقعا برام مهم نیست

ببین من نذر کردم بچم پسر بشه اسم محمد یا علی روش بزارم سونو آن تی سونو تعیین جنسیت رفتم همش گفتن دخت ...

اگه صیغه شو خوندی دیگه زنگ بزن دفتر مرجعت بپرس چون شنیدم باید انجامش بدی. 

دوم اینکه بپرس میتونی تو شناسنامه بزاری و چند روز اول اونو صداش کنی یا ن واقعا اسمش باید باشه؟ 

سوم اینکه اصلا اسمهای خوب و قشنگی انتخاب کردی بزار باشه خب

چهارمم اینکه اول اصلا بزار ببینی جنسیت چیه

اگه صیغه شو خوندی دیگه زنگ بزن دفتر مرجعت بپرس چون شنیدم باید انجامش بدی.  دوم اینکه بپرس میتو ...

خیلی داریم توی اقوام .می‌دونم دختره قربونش برم ولی ذهنم چند روزه درگیرش شده .حتما زنگ میزنم میپرسم ممنونم

سلام خانومي.من مریض آقای دکتر طیبی بودم الان باردارم شنیدم گفتيد تا خرداد نیستند شما چکار کردید?متوجه شدید اسم دکترای ک بهتون گفتند کی بودند?من الان چه کنم 
دعا کنید خدا به منو همسرم یه نی نی هدیه بده یه علی اصغر یا نازنین رقیه
سلام خانومي.من مریض آقای دکتر طیبی بودم الان باردارم شنیدم گفتيد تا خرداد نیستند شما چکار کردید?متوج ...

سلام عزیزم بله ایشون دکتر مریم دلیلی رو معرفی کرده بودن من پیش ایشون رفتم و راضی هم بودم فقط وقتی برای نوبت زنگ زدین حتما بگین بیکار آقای دکتر بودین و معرفتیون کردن چون سخت نوبت میدن .