2737
2739
عنوان

رژیم لاغری

131 بازدید | 17 پست

خانوما کسی با کالری شمار رژیم گرفته که جواب بده؟؟

من برای همه ی ارزوهام میجنگم هیچ وقت نا امید نمیشم من میدونم به همه ی خواسته هام میرسم.من خدایی دارم که بی نهایت عاشقشم هرروز با شمردن خوشبختیام وجود خدارو کنارم حس میکنم

من

وزن اولیه ۶۸.۸۰۰ ، ماهی دو کیلو کاهش با رعایت و کم خوری و کالری شماری (بدون ورزش)، وزن فعلی بعد از ۷ ماه ، ۵۴.۴۰۰    تو زندگی اگه درست موندن و به موقع رفتن رو یاد بگیری همیشه محترمی 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من

روزی چقدر کالری مصرف کردید؟

من برای همه ی ارزوهام میجنگم هیچ وقت نا امید نمیشم من میدونم به همه ی خواسته هام میرسم.من خدایی دارم که بی نهایت عاشقشم هرروز با شمردن خوشبختیام وجود خدارو کنارم حس میکنم
2728
من

این رژیمو گرفتم ولی یه هفته بعد چند وقت جواب میده؟

2738
روزی چقدر کالری مصرف کردید؟

این چیزیه که برای هرکس متفاوته شاید مقداری که من خوردم شما بخورید چاق بشید

من روزی ۱۲۰۰ تا

وزن اولیه ۶۸.۸۰۰ ، ماهی دو کیلو کاهش با رعایت و کم خوری و کالری شماری (بدون ورزش)، وزن فعلی بعد از ۷ ماه ، ۵۴.۴۰۰    تو زندگی اگه درست موندن و به موقع رفتن رو یاد بگیری همیشه محترمی 
سوال منم هست...میشه بگید چقدر کم کردید و طی چه مدت و چه میزان کالری؟؟

شیش ماه ۱۴ کیلو  بدون ورزش با روزی ۱۲۰۰ تا

شیش ماه ۱۴ کیلو  بدون ورزش با روزی ۱۲۰۰ تا

چقدر عالی. من روزی 700 بعضی روزا 1000

ممنونممم.موفق باشید.با مانکن؟

مرسی گل

آولاش با مانکن بعدش با زیره جفتش خوبه

کالری شماری خیلی اصول داره کلی غذاهای دیر جذب و زود جذب داریم

من دارم یه گروه میزنم از 10 تیر فعالیتمو شروع میکنم قراره هر کسی هر تجربه ای داره توش بیاد بگه از چند تا بچه ها که کاهش وزن 20-30 کیلو داشتن دعوت کردم که به عنوان ادمین از تجربه هاشون بگن هر کسی میخواد واتس اپ بهم پیام بده(الان تعداد کمه اما باید اعضا عضو بشن تا فعالیت اغاز بشه)

https://chat.whatsapp.com/EjHTBtHus1c1qawBYEy186

اگه لینک کار نداد به 09107248797 داخل واتس اپ پیام بدین

2706