2737
2739
عنوان

دچار حسادت و غم شدم

251 بازدید | 21 پست

شوهرم یه همکار دختری داره که عکس واتساپش خیلی خوشگل و جوون تر از من بود.

به خاطر کار خیلی با هم حرف میزنن، الان دورکارن.

و اون وسطا هم دیگه شوخی از شرایط شرکت و خاطرات شرکت و اینا رو هم گفته بودن.

دیروز دبدم خیلی دلم پکید

یه جور کم آوردم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چرا شما ایرانی ها فکرتون منفیه

در ضمن اگر شوهرت واقعا عاشقت باشه خیانت نمیکنه

کاشکی بعضی ها میفهمیدن زندگی هرکسی به خودش مربوطه کاشکی بعضی ها میفهمیدن سرشون توی زندگی خودشون باشه کاشکی به کلیشه های جنسیتی احترام‌میزاشتیم کسی که همجنس گراست دست خودش نیست و تو نمیدونی چقد زجر میکشه کسی که خوشگل نیست دست خودش نبود وگرنه انتخاب میکرد که خوشگل باشه کسی که یه بیماری داره دست خودش نیست وگرنه همه ارزو سالم بودنو دارن                          خلاصه بگم زندگی هرکسی به خودش مربوطه و سعی کنیم‌مسخره نکنیم
2731
فک نکنم چیز خاصی پیش بیاد  همون در حد یه لاس مختصری بود ولی میدونی خیلی حس غم و تحقیر و کم آو ...

میدونی که خیلی چیزای بزرگ از همین چیزایی که شما مختصر میدونی پیش میاد... 

این خوبه که روشن فکری تا حدی اما مراقب هم باید باشی دیگه 🙃

دختری که دیروز پاهای دویدنشو شکستی ،امروز بال پرواز دراورده..:)🤍
چرا شما ایرانی ها فکرتون منفیه در ضمن اگر شوهرت واقعا عاشقت باشه خیانت نمیکنه

شما خارجی هستی؟

بابا آدم فرق لاس و رابطه صمیمی رو میفهمه

روزی ۳ ۴ ساعت چت کردن و هی خنده فرستادن و شوخی کردن خیلی هم عادی نیست دیگه، مضاف بر اینکه خود شوهر من این رابطه رو از من قبول نمیکرد

2738
میدونی که خیلی چیزای بزرگ از همین چیزایی که شما مختصر میدونی پیش میاد...  این خوبه که روشن فکر ...

والا بهش گفتم

ولی دبدم خیلی واکنش نشون میده، دنبالش رو نگرفتم 

چون دخترم هم کوچیکه و  متوجه تشنج فضا میشه و عصبی میشه،

نمیدونم واقعا چی کار کنم

یک تغییر  ظاهری اساسی   مثلا  تو رنگ‌مو یا  ..... انجام بده برای روحیه ت &n ...

دوستم هم میگفت :)))

بهش فک کزدم

ولی به هر خال یه دختر جوون و خوشگل به چشم بیشتر میاد

واینکه منم بعد ۱۲ سال زندگی مسلما عادی میشم تا حدی

یه کم غرورم هم خدشه دار شد

شما خارجی هستی؟ بابا آدم فرق لاس و رابطه صمیمی رو میفهمه روزی ۳ ۴ ساعت چت کردن و هی خنده فرستادن و ...

ن خارجی نیستم ولی طرز تفکرم مثل ایرانی ها نیست

کاشکی بعضی ها میفهمیدن زندگی هرکسی به خودش مربوطه کاشکی بعضی ها میفهمیدن سرشون توی زندگی خودشون باشه کاشکی به کلیشه های جنسیتی احترام‌میزاشتیم کسی که همجنس گراست دست خودش نیست و تو نمیدونی چقد زجر میکشه کسی که خوشگل نیست دست خودش نبود وگرنه انتخاب میکرد که خوشگل باشه کسی که یه بیماری داره دست خودش نیست وگرنه همه ارزو سالم بودنو دارن                          خلاصه بگم زندگی هرکسی به خودش مربوطه و سعی کنیم‌مسخره نکنیم
میشه بپرسم شما از کدوم کشورید؟

ایرانم خودتو مچل کن 

منظورو درست بگیر من ایرانی ام ولی طرز تفکرم اینطوری نیسا

دوستم هم میگفت :))) بهش فک کزدم ولی به هر خال یه دختر جوون و خوشگل به چشم بیشتر میاد واینکه منم ب ...

درک  میکنم 

خودت  رو  با  اون  خانم  مقایسه نکن . احتیاج نداری شبیه اون بشی.  فقط  برای تنوع  تغییراتی ایجاد کن . حتما  تاثیر مثبتی داره

شما خارجی ها مگه فکرتون چه جوریه؟!😂

اونا اصن مشکلی با این چیزا ندارن