2737
2739
من تو چله ای هستم ذاریات  برا چی هست بیشتر برا ازدواج ؟شغل ؟ آرامش ؟

فضائل و خواص سوره ذاریات

از حضرت امام صادق(ع) مروی است: هر کس سوره‌ی ذاریات را در روز یـا در شب بخـواند خـداوند وضع معیشت او را بهبود می‌بخشد و روزی وی را فراخ می‌گرداند و نوری در قبر او بیافریند که تا روز قیامت قبر وی منوّر باشد.[١]

و نیز در خواص آن آمده است: هر روز مداومت کردن بر خواندن چهار سوره‌ی «ذاریات، طَلاق، مُزَّمِّل و اِنشراح» که اگر یک روز فوت شود قضا نماید باعث وسعت روزی و فراخی معیشت و مال و منال می‌شود، از جایی که انتظار ندارد و این عمل مجرّب و آزموده است.[٢]

همچنین اگر این سوره‌ی مبارکه را بر زنی که زایمان او دشوار است ببندند وضع حمل به‌ سهولت انجام می‌گیرد.[٣]

و دیگر از خواص آن اگر در نزد بیمار آن را بخوانند باعث تسکین و آرامش وی می‌گردد.[٤]

و نیز اگر کسی نسبت به‌ نماز بی‌رغبت و کامل و کاهل باشد این آیات شریفه‌ی (٥٦-٥٨) سوره‌ی مبارکه را بنویسند و به‌ همراه او بگذارند تا با یاری حق‌تعالی به ‌نماز خواندن راغب گردد:

«وَ مَا خَلَقْتُ الجِنَّ وَ الإنسَ إلّا لِيَعْبُدُونِ(٥٦)مَا اُرِيدُ مِنْهُمْ مِّن رِّزْقٍ وَ مَا اُرِيدُ أنْ يُطْعِمُونِ(٥٧)إِنَّ اللَّهَ هُوَ الرَّزَّاقُ ذُو الْقُوَّةِ الْمَتِينُ».[٥]

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘