2733
2734
عنوان

خاهر شوهرندارم.خوبه یا بد؟

410 بازدید | 66 پست

۱سالع باهمیم دوروز پیش مادرش فرستاد خونمون...خواهر نداره.داداش بزرگترشم زن نداره الان ن جاری دارم ن خاهر شوهر🤨از ی طرف خوشحالم  ک ندارم  از ی طرف میگم کاش خاهر داشت  یا عروس داشتن اخه ۴ تا پسرن کلا من باکی دعوا کنم😁رقابت کنم!پز بدیم بهم!🤣 شوخی#

ولی جدی خوب بود اگ داشت حداقل تو مراسماتمون کمک میکرد واسه تدارکات و اینا ...۴ تا پسرن مادرشم ک زن ساده ایه اروم مهربون دوسش دارم ولی نمیدونه چکار کنه تاحالامراسمی هم نداشتن همه مجرد

قوی باش،بجنگ..

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2740

من ۲ تا دارم هردوشون عالیین پس من میگم خوبه😁بقیه رو نمیدونم نظرشون چیه جاری هام ۲ تا عالی یکی متوسط اینی که تازه عقد کرده بد نی

ایران به خاک خسته توسوگند،به بغض خفته دماوند😞 که شوق زنده ماندن من،به شادی تو خورده پیوند😞 ایران اگر دل توراشکستند،تورا به بند کینه بستن😞چه عاشقان بی نشانی،که پای درد تو نشستند😞 خدایا ایرانمون رو نجات بده تا بتونیم همه ما در کشورمون اسایش و ارامش داشته باشیم نگران اینده خودمون و بچه هامون نباشیم😞💔🇮🇷

خوشی زده زیر دلت

به کوردی و ترکی مسلطم😎                                   نگارم_ملکه_کورد سابقم😍                                    ۲۰ سالمه 😼                                                         همیشه واسه هدفام میجنگم چون من اینجام تا ثابت کنم مامانم یه دختر قوی تربیت کرده نه یه دختر ضعیف و بی هدف😌👸                                 پس میخندم🙃 چون شایسته ی ماه نیست که غمگین باشد🌙

منم ندارم جاری وخواهرشوهر....کلک الان این تاپیک رو زدی همه بیان بگن وااااای خوشبحالت نداری و...ته دلت ذوق کنی😁😂😄😄😄😄😄

خدای خوبم،من به رحمتت ایمان دارم...خدایا من خیلی وقته منتظرم...دارم کم میارم 😔
2706