2737
2739
عنوان

لکه بینی در هفته ۲۳ بارداری

314 بازدید | 9 پست

سلام من ۲۲ هفته و ۵ روزمه  امروز صبح لباس زیرم لک دیدم شکم درد و کمر دردم داشتم حالم خیلی بد شد زود به دکترم زنگ زدم گفت بیا پیشم سریع رفتم مطب برام سونو نوشت شیاف و قرص هم نوشت 

سونو انجام دادم خدا رو شکر همه چی خوب بود و حال دخترمم خوب بود دورش بگردم نزدیک ۵۰۰ گرمه وزنش 😍

دکترم گفت استراحت کنم و شیاف استفاده کنم 

دیشب شام مهمون داشتم خیلی کار کردم و سر پا بودم احتمال داره بخاطر اون لک امده باشه ؟؟؟ 

خدایا شکرت خدایا هزاران بار شکرت که منو لایق مادر بودن برای فرشته ای به اسم دختر دونستی 😍 دخترم عزیز ترینم از خدا میخوام کمکم کنه مادر خوبی برات باشم و منو پدرت انقدر بهت عشق بورزیم و ارزش قائل باشیم که نگی ای کاش پسر بودم پرنسسم منو پدرت عاشقتیم ❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آره عزیزم شما نباید الان زیاد کار کنی و سرپا باشی من بعد از این استراحت کن

میگم استراحت کنم اما نمیشه 

خدایا شکرت خدایا هزاران بار شکرت که منو لایق مادر بودن برای فرشته ای به اسم دختر دونستی 😍 دخترم عزیز ترینم از خدا میخوام کمکم کنه مادر خوبی برات باشم و منو پدرت انقدر بهت عشق بورزیم و ارزش قائل باشیم که نگی ای کاش پسر بودم پرنسسم منو پدرت عاشقتیم ❤
2731
تا الان لکه بینی اصلا نداشتی؟

یکی دو بار  ۵ هفته و ۶ هفته بعد رابطه دیده بودم 

سلام من ۶ هفتمه زیر شکمم انگار طرف تخمدان چپم میسوزه شماهم اینجورعلایم داشتین خیلی میترسم ماه بعد سونوقلب دارم دعام کنید سالم باشه

خداشکرت دوقلوهای خوشگلم خوش اومدین به زندگیمون واسه سلامتیشون صلوات میفرستین؟
سلام من ۶ هفتمه زیر شکمم انگار طرف تخمدان چپم میسوزه شماهم اینجورعلایم داشتین خیلی میترسم ماه بعد سو ...

انشالله که سلامت بدنیا بیاد 

منم سمت چپم اینطور بود انقدر دلدرد داشتم که گریه میکردم دور نافمم خیلی درد میکرد عادیه بعد ۷ هفته بهتر شدم 

انشالله که سلامت بدنیا بیاد  منم سمت چپم اینطور بود انقدر دلدرد داشتم که گریه میکردم دور نافمم ...

انشالله نی نی شماهم سالم بدنیابیاد 

خداشکرت دوقلوهای خوشگلم خوش اومدین به زندگیمون واسه سلامتیشون صلوات میفرستین؟
2738
سلام من ۶ هفتمه زیر شکمم انگار طرف تخمدان چپم میسوزه شماهم اینجورعلایم داشتین خیلی میترسم ماه بعد سو ...

شاید سمت چپته بچت چون من سمت چپم درد میکرد بچم سمت چپه 

انشالله نی نی شماهم سالم بدنیابیاد 

ممنون عزیزم انشالله 😘🤲🏻