2737
2739

سلام

منو همسرم از اول با جهاز  انچنانی و سیسمونی و اینجور رسم و رسومات مخالف بودیم

ولی خب وقت جهاز حریف خانوادم نشدم و اوناهم هم خیلییی خودشونو به زحمت انداختن

حالاکه بچه دار شدیم و حرف سیسمونیه ، ما همچنان رو نوضع خودمون هستیم و دیگه مصممیم که سیسمونی رو نگیریم با مامانمم به قولی سنگامونو واکندیم و تا حدددددی متقاعد شده و قرار شد به جای وسیله یه تیکه طلا به عنوان چشم روشنی به خودم بده یه تیکه هم به بچه عنوان هدیه 🙄🙄🙄( با همینم مخالفم)

حالا ....؟

پسر قشنگم خیلی خوش اومدی💕 . امیدوارم عشق اهل بیت(علیهم السلام) همیشه تو دلت باشه 😍

چند روز پیش به خالم گفتم خودمون میخوام چندتا تیکه وسیله ضروری بخریم و چیزی به اسم‌سیسمونی قرار نیس خانوادم تهیه کنن.

خالم گفت همون چند تا تیکه رو هرکی پرسید بگید مامانت خریده اگه بگی سیسمونی نخریده زشته و ابروش میره و مردم فک میکنن لابد با دامادش مشکل داره و ....

به نظرتون مسخره نیس؟ من کلا با این تفکر و با این رسم مشکل دارم نه هزینه و نه حرف مردم 

حالا مامانمم اون حرف پریده تو گوشش دوباره میگه سیسمونی میدم

به نظرتون قبول کنم حرف خالمو؟

پسر قشنگم خیلی خوش اومدی💕 . امیدوارم عشق اهل بیت(علیهم السلام) همیشه تو دلت باشه 😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

نه 

لزومی نداره بخاطر حرف مردم دروغ بگی

اون بچه شمائه و‌خودتون مسولشین

خیلی خوبه که نخواستین خانواده تون رو تحت فشار بذارین

عاشقم اهل همین کوچه بن بست کناری که تو از پنجره اش پای به قلب من دیوانه نهادی👩‍❤️‍👨💘
2738
چند روز پیش به خالم گفتم خودمون میخوام چندتا تیکه وسیله ضروری بخریم و چیزی به اسم‌سیسمونی قرار نیس خ ...

نه قبول نکن

حرف خودت عالیه

زشت چیه

ابرو مگه با سیسمونیه

فقط 14 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد چهار سالگی پسرم

من همه سیسمونیمو خودم خریدم ولی به خانوادهدشوهرم گفتم مامانم خریده چون از این آدمهای توقعی هستن و جاریمم کلا بیشعوره

اگه از خانواده همسرت مطمئنی راستشو بگو وگرنه بعدا اعصابتو با حرفاشون میریزن به هم

خدایا شُکرت که من مامان یه نی نی سالم و صالح و زیبا شدم، ♥️دوست عزیزم میشه واسه اینکه نی نی ام،سروقت خودش سالم بیادبغلم یه صلوات بفرستی،ممنونم🤗..خدایا نی نی ام رو سالم سروقت خودش بزاربغلم آمین♥️

ببینید مشکل اصلی من نه با هزینه س نه چیز دیگه ،مشکلم اینجاست که خانواده هایی که خودشون واسه پسرشون هیییچ کاری نکردن از جمله خانواده شوهر خودم توقع سیسمونی دارن درحالیکه خانوادم زحمت مارو خیلی کشیدن و نمیخوام دوبلره تو زحمت بیفتن، از طرفی این رسم‌چرت باید ور بیفته به نظرم و چه بهتر از طرف کسایی از بین بره که میتونن بخرن اما نمیخرن 

از اول بارداری سر این قضیه با مامانم بحث داریم 🙄🙄

مبگی که طلا میخان بخرن شماهم جزعی از وسایلو خب دیگه شنا نخرید وسایل های ضرروری رواونا بخرن بجا طلا

کسی خواست منو تصور کنه یا ببینه چه شکلیم بازیگری که نقش بانوی عمارتو داشت رو تصور کنه انگار خواهر دوقلومه کپی همیم، یادمه زمانی که پخش میشد دختر همسایمون دو سالش  بود فیلم شروع شد گف عه مامان علی 😂
2706