2737
2739
عنوان

دکتر خوبه یاطب سنتی

83 بازدید | 15 پست

سلام ممنون که سربه تاپیکم زدین 

مادوساله ازدواج کردیم چون همسرم مشکل اسپرم داره بچه دارنمیشیم حالا یه طب سنتی معرفی کردن اونم گفت باداروهایی که میده ۳تومن پولشه که دوا درمون بهش بده البته میگه تضمینی هم نیست چون دست خداست قطعا حرفش درسته

شوهرم یه سال داروی دکترا رو خورد ولی اثری روش نداشت دکترش آی وی اف روپیشنهادداد

به نظرتون طب سنتی روهم امتحان کنم کسی رومیشناسین که ازطب سنتی جواب گرفته باشه

وخدایی که به شدت کافیست❤

امتحان کنین حداقل مضر نیستن

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
اشتباه نکنید طب سنتی هم ممکنه ضرر داشته باشه من کم خونیمو با طب سنتی خواستم درمان کنم جوری پوستم نا ...

پیش یه متخصص خوب برید این مشکلات پیش نمیاد. هر داروی شیمیایی هم ممکنه عوارض دیگه داشته باشه. مثلا من واسه یه نشکلی دارو میخورم، معده مو داغون کرد.

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄
اشتباه نکنید طب سنتی هم ممکنه ضرر داشته باشه من کم خونیمو با طب سنتی خواستم درمان کنم جوری پوستم نا ...

مگه چی خوردی  طب سنتی ۳ شیره روپیشنهاد می ده که هیچ ضرری نداره  حداقل برای پوست    شاید زیاده روی کردی

مگه چی خوردی  طب سنتی ۳ شیره روپیشنهاد می ده که هیچ ضرری نداره  حداقل برای پوست   &nb ...

چند تا چیز بود که دقیقا با نسخه دکتر پیش رفتم

شربت عسل و زیتون و... بقیشو یادم نیست تمام پوستم پر التهاب و جوشای دردناک شد

2740
پیش متخصص میرفتم

شانس شما بود

ولی معتقدم وقتی داروی شیمیایی جواب نمیده، گیاهی و سنتی هم باید استفاده شه

شانس شما بود ولی معتقدم وقتی داروی شیمیایی جواب نمیده، گیاهی و سنتی هم باید استفاده شه

به هرحال با شانس و... طب سنتی هم یه جاهایی ممکنه ضرر برسونه نمیشه گفت چون دارو گیاهیه ضرر نداره

به هرحال با شانس و... طب سنتی هم یه جاهایی ممکنه ضرر برسونه نمیشه گفت چون دارو گیاهیه ضرر نداره

من خودم ۸ ماه کیست داشتم با هیچ دارویی از بین نرفت. چقدر روکین خوردم معده م نابود شد. با یه دوره داروی گیاهی دفعش کردم. 

اونیکه معرفی کرده بهمون خودش نتیجه دیده ولی میترسم وقت هدردادن باشه

ببین مگه برات اهمیت نداره؟پس بایدتلاش خودتو بکنی   که حداقل بگی تلاشمو کردم  سرچ کن اینجا تجارب ونظرات دیگر دوستان روبهتر نتیجه می گیری

ممنون ازراهنمایی هاتون 

استفاده کردم واقعا

مرسی که برام وقت گذاشتین 

دکتر طب سنتی گفته باید عکس رنگی ازرحم ببرم پیشش که مطمئن باشه من هیچ مشکلی ندارم بعد شروع درمان شوهرم کنه 

منم ازعوس رنگی میترسم

وخدایی که به شدت کافیست❤
2706