2737
2734
عنوان

هموروئید 😢

258 بازدید | 48 پست

سلام..

بچه ها من باردارم تو ماه پنج بارداریم هموروئید گرفتم..اولش کوچولو بود الان که تو ماه هشتم خیلی بزرگ شده دکتر زنان فقط گفت کاری کن یبوست نشی...دیگه چیزی نداد..

خیلی میترسم برا زایمانم که بزرگتر بشه...اصلا میشه طبیعی زایمان کرد با یا این وضع؟

الان برم پیش جراح کاری برام میکنه ؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

مادرا برای نی نی دار شدن منم دعا کنین 

این ماه ماه دوممه که امپول اچ‌سی‌جی رو زدم 

دعا کنین تا چند هفته ی دیگه بیام تاپیک بی بی چک مثبت بزارم ان شاءالله

خدایا چرا امیدوارمون میکنی بعدش ازمون میگیریش...حتما یه حکمتی هس که ما مادر بشیم...وابسته اون نی نی بشیم...بعدش ازمون بگیره ش....خدایا راضی ام به رضای خودت...خدایا 
2740
مادرا برای نی نی دار شدن منم دعا کنین  این ماه ماه دوممه که امپول اچ‌سی‌جی رو زدم  دعا ک ...

ان شاالله 

منم دو ساله اقدامم نمیشه این ماه امپول زدم ولی علائمی ندارم خداکنه باردارشم

من فیشر داشتم خیلی درد کشیدم تا اینکه عمل کردم

آره الان نمیشه اخه عمل کنه 

خوشبحالت مغز نداری آلزایمر نمیگیری 🌚🙌                                                                                       

بخاطر زایمان طبیعی چون فشار میاد یبوست و همورویید رو شاخشه کلا 

درمان کن قبل زایمانت بعد زایمانتم جدی مراقبت کن

بسم الله الرحمن الرحیم                                           میشه لطفا واسه سلامتی  من و دخترم صلوات بفرستید🥺🥺🥺🥺                                                                           خدایا خودت پشت و پناه زندگیم و من   و دخترم باش....اگ میشه یه صلوات مهمونم کنید...                           تیکر واسه تولد دخترمه 98/5/13 دنیا رو واسم زیبا کرد😍                                
پماد انتی هموروید بزن بعدشم واقعا سعی کن یوبوست نشی یا اسهال این بهترین کاره

اسهالم بده😲؟؟؟...یبوست بخاطر قرص اهن که میخورم بدتر از همه کم خون هم هستم نمیتونمم که نخورم😩

2706