2733
2734
عنوان

سوال درباره آی وی اف و کاشت بچه

| مشاهده متن کامل بحث + 801 بازدید | 100 پست
تو الان فهمیدی ک بهشون اتاق میدن‌. بعد چه سریع فهمیدی ک تو اتاق چکارمیکنن😐 

چون جزاین دوراه راه دیگه نیست نمیشه رابطه داشت اون اسپرمو نمیپذیرن

خدا تا یماه دیگه بهم یه دوقلوی سالم و صالح میده بگو الهی آمین....😍😍⁦❤️⁩🤲

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم نذار این کارو انجام بده .توی کلینیک ها اتاقی هست که شما هم میتونین کنار همسرتون باشین .

من واقعا نمیدونستم خیالم راحت شد خیلی بابت این موضوع ناراحت بودم

2731
انتقال جنین چجوریه؟ بعد از چند روز میفهمی ک مثبت شده یامنفی؟

ی روز ک دکترت تعیین میکنه میری بیمارستان میخوابی..جنینتو انتقال میدن ب رحم وبعد ۱۴روزمیری ازمایش میدی ک ببینی مثبت شده یانه

بازم انتقالم منفی شد😭😭😭                                                ادمها همه ماهند!نیمه تاریکشان را به یکدیگر نشان نمیدهند.ادمها همه ماهند😊😊
2740
فقط اب دهن نباید بخوره ب ابت تناسلیه اقا..دیگه با هرروش ک خودتون میدونید

عزیزم انشاالله خدا به هممون نی نی سالم و صالح بده اینسری انتقالت موفقیت امیز باشه

ببخشید ک میپرسم شما مشکلتون چی بود ک آی وی اف کردید

من لوله هام مشکل داره

بازم انتقالم منفی شد😭😭😭                                                ادمها همه ماهند!نیمه تاریکشان را به یکدیگر نشان نمیدهند.ادمها همه ماهند😊😊
کدوم موفق تره؟

شمامیگید هیچ مشکلی ندارید پس با آی یو ای هم میشه.ای وی اف باید دارو بخوری بعد بیهوش میکنن تا تخمک کشی کنن.یه دوره ای باید بگذرونی.یعد لقاح انجام بدن .جنین فریز کنن.بعد انتقال.بنطرم اول آی یو ای کن.فقط نمونه از شوهرت میگیرن ویه روزی تعیین میکنن واسه انتقال اسپرم به رحم

پدرم ،برادرم جایگاهتون بهشت😭برای شادی روحشون صلوات🌹
فقط اب دهن نباید بخوره ب ابت تناسلیه اقا..دیگه با هرروش ک خودتون میدونید

اها.من خواهرم انتقال داده یه هفته س. روم نمیشه چیزی ازش بپرسم‌ استراحت مطلقه. فقط گفت ۲ هفته طول میکشه معلوم بشه. یکم برام توضیح میدی؟چجوری میفهمه اگ منفی بشع؟

لایک نکنید لطفا.ممنون ♥️
عزیزم انشاالله خدا به هممون نی نی سالم و صالح بده اینسری انتقالت موفقیت امیز باشه

ممنون عزیزم انشاءالله حاجت روابشی