2733
2739

ی عکس گذاشتم‌تو تاپیک نوستالژی دمار از روزگارم در اومده از بس لایک میکنن 😭😭😭

هیچ مادری از مرگ نمیترسد،بزرگترین ترس یک مادر از این است که فرزند خود را در این دنیا تنها بگذارد،در حالی که میداند هیچکس مثل او فرزندش را دوست نخواهد داشت ❤

😂😂😂😂🖒

خدا اگر بخواد هیچ‌کس جلو دارش نیست امیدوارم ک خدا برات بخواد💞  تو زندگیم ی آدمایی هستن ک با هر کلمه حرفاشون  بارها بارها ب خودم میگم کاش هیچوقت نمیشناختمشون😄    

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
😂😂😂😂🖒

☹😂😂

هیچ مادری از مرگ نمیترسد،بزرگترین ترس یک مادر از این است که فرزند خود را در این دنیا تنها بگذارد،در حالی که میداند هیچکس مثل او فرزندش را دوست نخواهد داشت ❤
2738

ساعت ۱۳.۴۵ فرستادی

میتونی ۱.۴۵ پاکش کنی

خدا اگر بخواد هیچ‌کس جلو دارش نیست امیدوارم ک خدا برات بخواد💞  تو زندگیم ی آدمایی هستن ک با هر کلمه حرفاشون  بارها بارها ب خودم میگم کاش هیچوقت نمیشناختمشون😄    
کدومشون😂😂😂

اون اتاری دستیه 😐

ساعت ۱۳.۴۵ فرستادی میتونی ۱.۴۵ پاکش کنی

الان دیگه وقتی ۶۰۰ تا لایک خورده😁😁

😂😂😂😂

الان خانمی و رفتارهای آقایون رو داری

یا اقایی و برعکسه

قایق ببینیم گریه مان میگیرد...رنگین کمان ببینیم گریه مان میگیرد...پیتزا ببینیم گریه مان میگیرد...رقص ببینیم هم...ترانه ببینیم هم...کورد ببینیم...بلوچ ببینیم...عرب ببینیم...فارس ببینیم هم...زیارت قبول ای چشم های اشک آلود!!!
جدی میشه؟ اخه فقط تا پنج دقیقه بعدش میشه پاکش کرد

اره میشه امتحان کنید 

2706