2737
2739

خودم تاپیکی  که یک دختر بخاطر خودکشی نافرجامش  وپریدنش از یه جای مرتفع؛ باکریگیش رو از دست داده بود تاپیک پر از تمسخر و توهین بود و به دختر طفلک میگفتن الکی نگو که باکریگیت اینطوری از بین رفته

امضا مو  بخون  اخرشو 

سلام  میخاستم  بگم من ۶ساله اینجاعضو هستم  و این کاربری هفتمم هست😎بقیه کاربری هام بخاطر بعضی از مساعل تعلیق شد *چندتاشم  خودم تعلیق کردم خودمم معرفی نمیکنم 💙چون اکثرتون منو میشناسین 😊باز نمیخام دشمن تراشی بشه  خلاصه خاک خورده ای سایتم  ✋ از ۸سال پیش کاربر خاموش بودم  (و یه نصیحت برای شماها دارم طبق تجربیات من در این چندین سال  هیچ چیز اینجا باور نکنین اعصاب خودتونو خورد نکنین  زندگی تونو رو بخاطر حرفای بقیه خراب نکنین از کسی مشورت نگیرین اینجا اصلا  چون چیزی جز پشیمونی نصیب تون نمیشه  لطفا وقتی  تحت تاثیر حرفای کاربرای اینجا قرار گرفتین کاری انجام ندین 😑-دل کسی نشکنین اینجا  دو روز دنیا ارزش هیچی نداره این سایت که  در مقابل دنیا که زره ای نیست) اینجا پر از ادمای جور وا جور ۹۰در صد شونم به درد نمیخورن😂  ولی  اون ۱۰درصد باقی مونده  خیلی خانوم های گلی هستن  امید وارم وقتی وارد سایت میشین اون ۹۰درصد جلو چشم تون نباشن😂  (البته محاله  این اتفاق  پس مجبور به تحمل هستین😁)شما به خانومی خودتون ببخشین شون

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من تو عقد ی جوری بهم تعرض کرد شوهرم و باکرگیمو گرفت الان به هرکسی میگم میگه مشکل از تو بوده تو بی حیا بودی؟!(:

تصمیم گرفتم دوباره کنکور بدم میشه برام دعا کنین؟🤯🥴         من به قربان خدا چون که مرا غمگین دید..                            بهر خوشحالی من دردلم انداخت تو را😊😍                        
2738

يكي ميگفت كتك ميخورم هر روز

يكي ك هنوز هست توو سايت 

گفت لابد يكاري ميكني كه كتكت ميزنه😐

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 

زیاد بودن ولی نمیدونم چرا الان یادم نمیاد

الزایمرم درد خوبیه

فقط 7 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   
من تو عقد ی جوری بهم تعرض کرد شوهرم و باکرگیمو گرفت الان به هرکسی میگم میگه مشکل از تو بوده تو بی حی ...

مثل مادر شوهر من میگفت دختر باید مراقب باشه و فلان آخه مگه میشه

هر کس تفکرش با تو متفاوت است، دشمنت نیست. انسان دیگری است با دیدگاه دیگر، فقط همین.   

بی رحمانه ترین تاپیکی که دیدم خانمی که سر بچه اش لحظاتی قبل ضربه خورده بود و نمیدونست چکار کنه تاپیک زده بود

چند نفر دیوانه بساط خنده و شوخی راه انداخته بودن و نمیدونم این جمله مسخره که تازه مد شده رو گفت (ساقی هستم این نمونه کارمه

خودش میدونه کیه همون وقت بهش گفتم چقدر حرفت زشته امیدوارم بخونه اینو👎

ماهم درگذشتگان فردا هستیم..
2706