2737
2734
عنوان

اونایی که حاجت دارن 😉🧐

446 بازدید | 50 پست

سلام شب همگی بخیر 

فردا پنج شنبه س 

روز مشکل گشا،امام علی 

بچه ها خیلی مجربه بخدا 

یه تاپیک دارم بخونیدش حتی اینجام دوستان ازش حاجت گرفتن 

فقط از ته دل

اونایی ک میدونن میشناسن این روشو، فردا به عشق امام علی حلوایی درست کنید یا شکلاتی بین خودتون پخش کنید ایشالله هم حاجت روا بشین و هم تنتون همیشه سالم باشه 

نمیدونم فک کنین این یه دعوتنامس به عشق امام علی 

حتی اگ نتونستین هم، شام یا نهار فرداتونو به نیت امام علی درست کنید بچه ها اقامون پیش خدا خیلی ابرو داره 

امتحان کنید یه نیت کنید محاله حاجت نگیرین محاال

قصیده هم اگه خوندین که حال میکنین

منم دعا کنید خیلی،به دعاهاتون احتیاج دارم مهربونا

💮اللهم عجل الولیک الفرج💮                               ♡اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم♡                

ممنون عزیزم

حلوا رو پخش کنیم؟

همونی که تموم شد و هیچکس نخواست آغازش کنه دارم فکر می‌کنم کجا برم که هیچکس نباشه ...تیکر مال بارداری نیست😅                                                      

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
ممنون عزیزم حلوا رو پخش کنیم؟

اره به هر چن نفر ک تونستی 

💮اللهم عجل الولیک الفرج💮                               ♡اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم♡                
به عشق حیدر کرار چشم  .

قربونتون 😍 

منم دعا کن توروخدا

2738
ببخشید اسی  ولی میشه هرکی این پست رو دید از ته دلش دعا کنه فردا جواب مثبت بگیرم ( برای انتقالی ...

خدا کمکتون کنه عزیزم 

حتما امتحان کن چیزی ک گفتمو 💕💕

شکلاتو بین کی پخش کنیم عزیزم؟

منظورت خیراته؟

من نمیتونم گلم سنم کمه. روم نمیشه به مادرم بگم چون میدونم میپرسه چ مشکلی داری

اما خییییلی دلم شکسته دلم میخواد مشکلم حل بشه😔 راه دیگه ای نیست جز خیرات ک منم بتونم انجام بدم؟

وای که من چقدررر فردا نیاز دارم به شنیدن خبر خوش  و و ناامید نشم یا امام علی خودت کمک کن ممنون ...

الهی بشنوی 

قربونت برم 

حاجت روا بخیر اجی 

حتما دعام کن 💔

عزیزم من حلوا درست کنم خونواده خودمون بخوریم مشکلی نیست ؟ آخه کروناس نمیتونم پخش کنم بین مردم  ...

منم زیاد پخش نمیکنم

شنیدم میگن حداقل هفت نفر بخورن 

مهم نیته 

منم بین خونواده خودمو داداشام فقط پخش میکنم 

2706