2737
2739

مطمعنم همه مشکلاتی دارن✋😐

اما بیاید مطرح کنیم💜🌻

اینجا ناشناخته ایم یجورایی🚫💍

راحتیم🌸

همه مث خواهریم💛💛

پس ورود اقایون ممنوع⚠️⛔

از اون دسته دخترایی هستمـ!🌙🍊 که اگه برام سنگ پرتاب کنی برات گل پرت میکنم 🌸⚠️اما با گلدونش اونم سر قبرت-!-_-💕💣﴿ تیکر بارداریـ نی تیکـر 🐣🍓آرزومـه○→🌈💛﴾ منـ مث کاکاکتوسم😐💕 خار دارم نیا نزدیک🌵🌴🌜ادمـ خوبیـ باش خوبا کمـ نشدنـ-!🌸💙👌

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من از مشکلاتم بگم همتون خداروشکر کنان تایپک رو ترک میکنین

🍃❤معجزه ها وجود دارن من به معجزه ایمان دارم❤              آرام باش...آنجا که دگر راهی نیست،خدا راه می‌گشاید ❤          اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ
2731
2738

شهر غریبم.تنهام .دعا کنید پولمو نخورن خونمو بدن 

دعا کنید،شاید بزرگترین آرزوی شما ، کوچکترین معجزه خدا باشه ،الهی همیشه دلتون شاد باشه بدون عذاب وجدان وغم وحسرت زندگی کنین الهی مریضا شفا پیدا کنن خانومای منتظر همین روزا حاجت روا بشن کلی اتفاقای خوب براتون بیوفته 

مشکلم کنکورمه😐✋🤘

( در حد بضاعت علمی خودم مشاوره میدم خواستید درخواست بدید در خدمتم)🥰    انسان تنها موجودیست که برای انسان شدن به آموزش نیاز داره..من یک آگاهی جو هستم 🙂💭🌱 برای خوشبخت شدن باید خودآگاه شد 💜..عضویتم سال ۹۶ هست کاربر قدیمی ام🥰❤️

اول از همه شکر خدا که تن  خودمو عزیزام سالمه بعد اگر جوشای صورتم می‌رفت بهتر بود اگه. کنترل اعصاب داشتم بهتر بود اگه پول داشتم خیلی بهتر بود اگه میشد جهیزیمو زود بخرم اگه. میشد کمک نامزدم کنم تو فشار نباشه داداشم سر به راه بشه و

2706