2752
2734
عنوان

توروخدا کم نیار!!! تسلیم نشو !!!!

996 بازدید | 3 پست

میدونم که خودتم میدونی!

دنیا همش خورشید و رنگین کمون نیست....

تا میتونه میکوبونه!!! 

جای ناملایم و بی ریختیه..... حقیقتاً جای تلخیه...

و اهمیت نداره چقدر قوی باشی..

تورو زمین میزنه و اگر بهش اجازه بدی تا ابد همونجا نگهت میداره..

تو،من،یاهرکس دیگه نمیتونیم به محکمیه زندگی ضربه بزنیم...

میتونیم ساعت ها،، روزها،،، ماه ها بشینیمو گله کنیم..

از این دنیا،از آدمای پست فطرتش،از بازیای کثیفش،از اینکه دیگه نمیکشیم،از اینکه خسته ایمو نای ادامه دادن نداریم.. 

ولی نمیتونیم اینجوری با گله و شکایت ادامه بدیم.

مسئله این نیست که چقدر محکم ضربه میخوری مسئله اینه که وقتی ضربه خوردی بلند شی و همچنان به مسیرت ادامه بدی...

چقدر میتونی سختی هارو بپذیری و باز حرکت کنی؟

حالا اگه میدونی ارزشت چقدره برو و حقتو بگیر.اما باید شهامت پذیرفتن ضربات زندگی رو داشته باشی... نباید انگشتاتو نشونه بگیری و بگی اونجایی که میخوای نیستی بخاطر این و اون یا هرکسی...

ترسو ها اینکارو میکنن نه تو

اینکارو با خودت نکن!! بلند شو و تغییرش بده

حالتو!! 

زندگیتو!!

همه چیزو!!

من خسته ام!! خسته تر از خسته....

ولی خوب میدونم که اینجا جای من نیست.باید تغییرش بدیم دوست من ..

🤍💜 هر آنکه جانب اهل خدا نگه دارد     خدایش در همه حال از بلا نگه دارد     حدیث دوست نگویم مگر به حضرت دوست     که آشنا سخن آشنا نگه دارد  🤍💜                                                                                                                                                                                              در رابطه با داستانم: با قلم نه چندان خوبم آمیخته با ناااگفته های تلخ و گفته های آمیخته با احساسات و نیم‌چه خلاقیت داستان سرایی ام ‌🤍          داستان رو قریب به دو سال پیش نوشتم به دیدگاه مقاله یا رمان یا غیره ... بخوانید.  درس عبرت و نکات مفید رو در ذهن بسپارید و تمام!!!   پس خواهشمندممم دوست عزیز و مهربانم از احساس ترحم و دلسوزی و گرفتن شماره و آیدی و ایمیل و عکس من و پیام های ترحم آمیز خودداری کنید !!!  چون هدف از نوشتن گذشته ها،جلب توجه و ترحم نبوده و از اینکه این حس رو به من القا نمیکنید ممنونم 💜!!    بعضی از کسایی که داستانم رو میخونن میخوان بدونن الان چطورم ! من خوبم بدنیستم! شما چطورید؟☺️   
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731