2733
2739

من یه دختر و پسر دوماهه دارم که ۳۴هفته به دنیا اومدن و نارس بودن به پسرم فقط شیر خودمو میدم منتها دکتر که میبرمش دکترش میگه خیلی غیر منطقی داره رشد میکنه وزن میگیره مثلا در یک هفته ۴۰۰ گرم وزن اضافه کرده بود دکترش گفت بهش شیر زیاد میدی که اینقدر وزنش زباد میشه و شیر بالا میاره 

میخواستم نظر شما رو بدونم چه میزان شیردهی با شیر مادر در طول روز مناسبه و اینکه چه مقدار بالا آوردن نوزاد طبیعیه؟

ممنون از کمکتون

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738
چرا به هردوشون یجور شیر نمیدی؟؟ فرق میذاری 

برای دخترم تا هفته پیش ممنوع کردن شیر مادر رو و الان هم چون خیلی موقع تولد کم وزن بود ۲۵ روز بیمارستان بستری بود آوردیمش خونه دیگه سینه منونمیگرفت

ب دخترتم بده  ن اون اضافه وزن میگیره  ن دخترت از شیر مادر محروم میشه لطفا تو ک مادرشی فر ...

عزیزم فرق نمیذارم دکتر براش للکتوز رو ممنوع کرده بود الانم شیر بدون لاکتوز میخوره 

بله خیلی قویه

پسر منم مکیدنش قوی بود و تند تند وزن اضافه میکرد ولی الان که داره دندون درمیاره یکم تحرکش بیستر شده اونقد اضافه نمیکنه...شیر زیاد علاوه بر اینکه واسه معدشون خوب نیست مکیدن زیاد واسه گوششون هم ضرر داره ....حالا از دکتر هم سوال کن ولی همون ده دقیقه هر دو ساعت یکبار کافیه ..

2706