2737
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تو دفترچه جفتش و با هم مینویسن  ولی احتمالا سونو رو ببری انجام میدن

ممنونم عزیزم🙏

تسبیحت کو📿یه صلوات مهمونم کن بیکار نمون   👈حاجتی کوچک از خدای بزرگ دارم..برا حاجت روا شدنم صلوات میفرستید☺🌹صلوات فرستادید بگید منم براتون بفرستم.🍀

سلام خانم ببخشید شما تو یه تاپیگ گفته بودین که دخترداییتون کرونا داشت و اقدام به بارداری کرد و باردار شد، خواستم بپرسم بچشون سالمه؟ بسلامتی دنبا اومد ؟ من خیلی نگرانم شوهرم کرونا خفیف داشت و اقدام کردیم 

💚 صلوات برای سلامتی نی نیم❤ الهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم
2728
سلام خانم ببخشید شما تو یه تاپیگ گفته بودین که دخترداییتون کرونا داشت و اقدام به بارداری کرد و باردا ...

بله گلم دو ماهشه الان

نگران نباش خودش فقط ضعیف بود تو بارداریش

کار خوبه خدا درست کنه سلطان محمود خر کیه...
بله گلم دو ماهشه الان نگران نباش خودش فقط ضعیف بود تو بارداریش

خیلی پشیمونم که تو کرونا شوهرم اقدام کردیم. همش دنبال اینم که یکی رو با این شرایط پیدا کنم ببینم کرونا مثبت بودن و اقدام کردن برای بچه شون مشکلی پیش نیومده

بله گلم دو ماهشه الان نگران نباش خودش فقط ضعیف بود تو بارداریش

سلام ساغر جون ببخشید من همش مزاحمم. ساغر جان من بی بی چکم مثبت شد عزیزم میشه از دختر داییتون دقیقتر بپرسین که چندروز بود که کرونا داشتن و اقدام کردن توروخدا خیر ببیتی منو از نگرانی دربیار. الهی خدا حاجتون روا کنه

2740
سلام ساغر جون ببخشید من همش مزاحمم. ساغر جان من بی بی چکم مثبت شد عزیزم میشه از دختر داییتون دقیقتر ...

سلام عزیزم

۲ ۳ هفته میگذشت اقدام کرده بود ولی کامل خوب نشده بود هندز

سلام عزیزم ۲ ۳ هفته میگذشت اقدام کرده بود ولی کامل خوب نشده بود هندز

نه وای من پنج روز بود که شوهرم کرونا داشت اقدام کردیم. ساغر من خیلی نگرانم اصلا خوشحال نیستم

نه وای من پنج روز بود که شوهرم کرونا داشت اقدام کردیم. ساغر من خیلی نگرانم اصلا خوشحال نیستم

عزیزم هیچی نمیشه به خدا این استرسا از همه چی بدتره خودشم شوهرت داشته تازه نه خودت مادر داشته باشه بدتره بدنش ضعیفتر میشه

عزیزم هیچی نمیشه به خدا این استرسا از همه چی بدتره خودشم شوهرت داشته تازه نه خودت مادر داشته باشه بد ...

منپنن ساغر جان الهی خدا دخترتو برات نگه داره الهی قدمش پر برکت باشه سالم باشه