2733
2739
عنوان

بچم دوسالشه همش اسهال داره

159 بازدید | 15 پست

سلام، بچم دو سالشه همش اسهال داره از نوزادی همینطور بود حساسیت غذایی داشت بردم دکتر خوب شده بود یه مدتم اسهال نداشت،این چند وقته خیلی بستنی خورد دوباره اسهال شده دو هفتست خوب نمیشه همشم سنجدو کته ماست و بلوط آسیاب دادم ولی خوب نمیشه،کیدی لاکت واسش خریدم ، چه دارویی بهش بدم،خداروشکر ظرحالم هست بی حال و نق نقو هم نیست که بگم عفونته،

همیشه توی قلبت یاد منو نگه دار...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

ببرش دکتر باید دارو مخصوص بخوره

اگه بودی حال و روزم با الانم خیلی فرررق داشت🖤 غم تو از دل من اینجوری زندونی نمیساخت 🖤افتادم این گوشه دنیا تک و تنها دلم تنگ💔 تو که نیستی چی قشنگه توی این دنیای بی رنگ😭 منو ول نکن من این گوشه دنیا تک و تنهاااام 😭😭منه دیوونه از این دنیا فقط دستاتو میخوااام 😭💔🖤

بچه منم الرزی داره هروقت اگه رعایت نشه درست،دنیایی سنجد بدی نبات بدی نمیدونم هرچی بدی خوب نمیشه باید دارو مخصوص خوردشو بگیره

اگه بودی حال و روزم با الانم خیلی فرررق داشت🖤 غم تو از دل من اینجوری زندونی نمیساخت 🖤افتادم این گوشه دنیا تک و تنها دلم تنگ💔 تو که نیستی چی قشنگه توی این دنیای بی رنگ😭 منو ول نکن من این گوشه دنیا تک و تنهاااام 😭😭منه دیوونه از این دنیا فقط دستاتو میخوااام 😭💔🖤
بچه منم الرزی داره هروقت اگه رعایت نشه درست،دنیایی سنجد بدی نبات بدی نمیدونم هرچی بدی خوب نمیشه باید ...

چه دارویی بدم، میترسم تو این شرایط برم مطب، اون سری هم سه ماه اسهال بود بردم دکتر آزمایش نوشت فکنم سلیاک این چیزا بود ۷۰۰ بام آب خورد، شیر خشک نئوکیت داد قرص فولیک اسید و کلیدی لاکت. ولی سه ماه طول کشید تا خوب شد

همیشه توی قلبت یاد منو نگه دار...
2738
چه دارویی بدم، میترسم تو این شرایط برم مطب، اون سری هم سه ماه اسهال بود بردم دکتر آزمایش نوشت فکنم س ...

نمیدونم عزیزم واسه من تو ی سالگیش اینجوری بود الان دوسالو هفت هشت ماهشه.داروهای زیتدی بود عزیزم ببرش وگرن افت وزن میگیره و اب بدنش میره و بیشتر اذیت میشه ببرش تهران پیش مقدادی خیلی رعایت میکنه از لحاط کرونا خیالت راحت باشه