2737
2739
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

تهرانی ؟ خودم میرم‌پیشش . دکتر منوچهر بیگی . ادرس بخوای بدم . اینترنتی هم نوبت میده 

بنویسید که این مرده به عشق - بر سر قبر خویش گریه نکرد - میلاد مزارش هم که رسید - غم را با دل خویش لمس نکرد
2742
تهرانی ؟ خودم میرم‌پیشش . دکتر منوچهر بیگی . ادرس بخوای بدم . اینترنتی هم نوبت میده 

کم‌کاری دارین یا پرکاری؟؟؟

وانوشه جانم کجایی🥺هر وقت دلت گرفته بود بگو برات ایه الکرسی بخونم. خیلیییی التماس دعا دارم ازتون.صلوات به نیت حاجت روایی همه :  اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم.                    اگه میتونی برام یه چهارقل بخون و دعا کن به سه تا آرزوم برسم❤️                  متن سوره هایی که پست میکنم رو راحت کپی کنید😆من کی باشم که بخواید ازم اجازه بگیرید🙏🏻فقط من دعا کنید
خوبه عزيزم؟راضي اي؟

یکساله پیشش میرم . اره راضیم . سیستم داره که از اول میری پیشش میزنه چه مشکلی داری و چه داروهایی بهت داده تا دور بعد بدونه هدمشکلی داشتی و برای ادامه دارو بده . 

بنویسید که این مرده به عشق - بر سر قبر خویش گریه نکرد - میلاد مزارش هم که رسید - غم را با دل خویش لمس نکرد
2740
من کم کاری البته هاشیموتو دارم 

مثلا عدد tsh چند بود؟

وانوشه جانم کجایی🥺هر وقت دلت گرفته بود بگو برات ایه الکرسی بخونم. خیلیییی التماس دعا دارم ازتون.صلوات به نیت حاجت روایی همه :  اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم.                    اگه میتونی برام یه چهارقل بخون و دعا کن به سه تا آرزوم برسم❤️                  متن سوره هایی که پست میکنم رو راحت کپی کنید😆من کی باشم که بخواید ازم اجازه بگیرید🙏🏻فقط من دعا کنید
مثلا عدد tsh چند بود؟

تو ازمایشام بو الان دقیق یادم نیست ولی بالا بود . فکر کنم بالای ۵۰ 🧐الان کم خونی هم دادم ببرم پیشش 

تو ازمایشام بو الان دقیق یادم نیست ولی بالا بود . فکر کنم بالای ۵۰ 🧐الان کم خونی هم دادم ببرم پیشش& ...

اهان 

انشاءالله زودی خوب خوب بشی عزیزم💗🙏🏻