2733
2734

گودی کمر (که به عنوان تیلت قدامی لگن، لوردوز و لوردوز کمری نیز شناخته می‌شود) تأثیر قابل ملاحظه‌ای در قد افراد مبتلا دارد. در این بیماری قد به طور معمول 5/5 تا 5 اینچ کاهش می‌یابد.

به عنوان مثال، کاهش قد با اندازه گیری قد بیمار در حالی که او صاف ایستاده بود (با انحنای بیش از حد در قسمت فوقانی و تحتانی) و اندازه‌گیری دوباره قد او بعد از رفع این مشکل (بدون انحنای بیش از حد) اندازه‌گیری شد. هر دوی این اندازه‌گیری‌ها در صبح با فاصله 6 ماهه و صفحات رشد بیمار برای اطمینان از رشد طبیعی بررسی شد. از بین رفتن قد در ناحیه تنه رخ می‌دهد و به محض اینکه گودی کمر فرد برطرف شد، BMI وی کاهش می‌یابد زیرا قد او بلندتر می‌شود و شکم او نیز کوچک‌تر به نظر می‌رسد.

https://scoliose.ir/گودی-کمر-و-افزایش-قد-درمان-گودی-کمر-باع/

هنوز درگیر قدی☹

نگران شدم برات بخدا 

جدی میگم ی چیزیت هست

نورای عزیزم نور چشمم خوشگلم دختر نازم مامانی دلش میخواد توو پیشش باشی از کوچولوییم اونوقتا ک خاله بازی میکردم همیشه دختر داشتم ب اسم نورا عزیز دل مامان توو با دل پاکت دعا کن زودتر بابایی بیاد توو زندگی مامان تا توو زود زود زود بیاایی پیشمون خیلی دلتنگتم عزیزکم❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
میخواستم کمکی نموده باشم

از صبح کمک نمودین کافیست

ی تاپیکت ک گفتی کوتاه ها کوتوله هستن کمک زیادی بود

ممنون 

نورای عزیزم نور چشمم خوشگلم دختر نازم مامانی دلش میخواد توو پیشش باشی از کوچولوییم اونوقتا ک خاله بازی میکردم همیشه دختر داشتم ب اسم نورا عزیز دل مامان توو با دل پاکت دعا کن زودتر بابایی بیاد توو زندگی مامان تا توو زود زود زود بیاایی پیشمون خیلی دلتنگتم عزیزکم❤

الان افرادی ک قدشونم زیر ۱۵۰ هست نمیگن کوتوله 

میگن کوتاه قامت بعد شما این کلمه رو برا کسایی ک کوتاه قدشون ب کار بردین

2738
بله منم بعد از پیلاتس و ورزش رو قدم رفت چون گودی کمرم بهتر شد

سلام دوست عزیز لطفا میگید چند سانت اضافه شده ؟چند ماه کار کردین ؟ کاملا مشخصه که قدتون بلند شده ؟ ممنونم 

لطفا برای داداشم یه فاتحه یا صلوات بفرستین