2737
2734
عنوان

خوابیدن روی شکم در 8ماهگی

288 بازدید | 12 پست

سلام دوستان 

خیلی خیلی نگران هستم 1.30خوابیدم بعد از ظهر ولی با درد شدید از خواب بیدار شدم که دیدم رو شکمم خوابیدم خیلی نگرانم 

مدت زمان زیادی بوده چون رنگ شکمم کبود وخط وخطوط رو تختی ومتکا افتاده بود رو سینه وبدنم الآنم یکساعته هرچی میخورم تموم بخوره هیچی حس نمیکنم 

احساس سوزش دارم 

تورو خدا بگید کسی براش همچین اتفاقی افتاده؟چکار کنم ؟

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

پاشو بر دکتر یا بیمارستان 

مگه میشه متوجه نشی رو شکمت خوابیدی اخه 

برو صدا قلبشو گوش کنن چیزی نیست ایشالا 

تیکر برای هدف کاهش وزن تاریخ شروع رژیم:۲۱ آبان وزن شروع رژیم:۶۷هدف اول ۶۵🔓🔐هدف دوم ۶۳🔒هدف سوم ۶۰🔒هدف چهارم ۵۸🔒هدف پنجم ۵۶🔒هدف اخر ۵۴🔒من میتونم و باید بتونم تا عید به وزن مطلوبم برسم💪💪💪💪💪 قد ۱۵۸

حب پاشو برو بیمارستان 

جان مادر بعد از ۴ سال انتظار آمدی 😍خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس،بزرگترین نعمت و با شکوه ترین لحظات دانستنی.... خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم ،بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم ....بگذار آرام باشم ...ب کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی ...فاش میگویم این حس را تاکنون لمس نکرده بودم ...اینگونه عاشقی  کردن را خودت ب من آموختی...احساس خودت ب تمام بنده هایت ...آری حس مادری ام را میگویم 

چجوری آخه

روزایی که الان توش دارم زندگی میکنم ، یه روزی آرزوم بودن...... یه روزی اسم کاربریم رو گذاشتم منتظر نینی تا یادم نره چقدر منتظرش هستم ....خدا لطف کرد و ۲۲شهریور ۱۴۰۰منو مادر کرد فرشته خوشگل من بدنیا اومد ...قبلا سه تا سقط داشتم و تنبلی تخمدان اگر سوالی در این مورد دارین خوشحال میشم کمکتون کنم دختر عزیزم برای تو می‌نویسم که بدونی چقدر خاطرت برای من عزیزه،که بدونی دنیا بدون تو چقدر کوچیک و بی فایدس...برای داشتن تو چه روزهایی که گریه کردم و تو غم نداشتن تو سوختم .ازخدا ممنونم که تو رو بهم داده جان مادر❤️ همیشه بخند و خوش باش عزیزکم دخترم و همسرم😍یه چیزی مثل خون تو رگهامین.....همونقدر حیاتی....همونقدر مهم❤️
2738

بخدا خودمم از استرس وناراحتی داغونم 

تو طول روز خیلی خسته میشم این بچه م رو خدا خواست وگرنه من ای یو دی داشتم پسرم الان دوسال ودوماهه س خسته بودم به زور پسرمو خوابوندم خودمم خوابم برده بود اونم رو شکم

آخه همسرم خونه نیست و بچه م کوچیکه میترسم با خودم ببرمش بیمارستان(دو لیوان آب یخ وشیره مخلوط کردم خوردم خوابیدم ولی هیچی میگم شاید خواب باشه؟)چکار کنم بنظرتون با پسرم برم بیمارستان یا بذارم شب همسرم اومد برم؟؟؟