2733
2734

سلام دوستان ممنون خدا خیرتون بده ک اومدید

مادرم واکسن زده لرز و بدن درد و شکم درد و کمی تهوع داره که با سرم و امپول مسکن استامینوفن فقط درد پا و ضعفش مونده کسی تحربه داره

صلواتکدومتون معجزه کرد یدونه واسه دخترم میفرستید؟ یدونه واسه دخترم بفرست لطفا واسه خوشبختیش واسه انسان بودن و موفق بودنش 😍امیدوارم به همه آرزوهای خوبت برسی...از وقتی ازتون خواستم واسه موقعیت کاری من و همسرم صلوات بفرستید خیلی خوبتره همه چی ...واقعا ممنونم...خدایا شکرت
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

فامیلای ما با واکسن هندی  اسهال و استفراغ شدید داشتن دو سه روزه خوب شدن. اگر طول کشید برید دکتر ...

اسم واکسن چی بوده

صلواتکدومتون معجزه کرد یدونه واسه دخترم میفرستید؟ یدونه واسه دخترم بفرست لطفا واسه خوشبختیش واسه انسان بودن و موفق بودنش 😍امیدوارم به همه آرزوهای خوبت برسی...از وقتی ازتون خواستم واسه موقعیت کاری من و همسرم صلوات بفرستید خیلی خوبتره همه چی ...واقعا ممنونم...خدایا شکرت
2742

نگران نشو عوارض واکسنه

من هم روزگاری فکر می‌کردم عشق همه چیز را حل می‌کند.بعدها فهمیدم عشق به احترام بند است.احترام به شعور، به شخصیت، به محبت، به زمان و به علاقه‌مندی‌های کسی که دوستش داری؛عشق بدون احترام شاید ایجاد شود، اما دوام نمی‌آورد.هرگاه دلتون شکست، خدارو شکر کنید.خدا بهای دل‌های شکسته رو می‌پردازه؛ اینجا بود که خدا به بندهٔ دل‌شکسته‌اش فرمود: "أَنَا عنْدَقُلُوب الْمُنْكَسِرَةِ"  یعنی من نزد قلب‌های شکسته‌ام!                اگه پروفایلمو دیدی با دل پاکت برام صلوات بفرست مهربانم😘😍
من تجربه نداره زنگ بزن اورژانس بپرس 

زنگ زدم ولی میخوام تحربه دیگران و بدونم

متدرم یکم کیس سختی هست به همه چی واکنش میده

نگران نشو عوارض واکسنه

داشتید کسی رو شما؟

2738
داشتید کسی رو شما؟

خواهرم و دوستم حالشون خیلی بد بود

من هم روزگاری فکر می‌کردم عشق همه چیز را حل می‌کند.بعدها فهمیدم عشق به احترام بند است.احترام به شعور، به شخصیت، به محبت، به زمان و به علاقه‌مندی‌های کسی که دوستش داری؛عشق بدون احترام شاید ایجاد شود، اما دوام نمی‌آورد.هرگاه دلتون شکست، خدارو شکر کنید.خدا بهای دل‌های شکسته رو می‌پردازه؛ اینجا بود که خدا به بندهٔ دل‌شکسته‌اش فرمود: "أَنَا عنْدَقُلُوب الْمُنْكَسِرَةِ"  یعنی من نزد قلب‌های شکسته‌ام!                اگه پروفایلمو دیدی با دل پاکت برام صلوات بفرست مهربانم😘😍
خواهرم و دوستم حالشون خیلی بد بود

میشه قشنگ بگی چطور بودن خ اهشا ممنونت میشم

عوارضه عزیزم میخوای یه زنگم بزن اورژانس بپرس که خیالت راحت شه

ممنون شما سابقه داشته کسی اینطور اطرافتون؟

زنگ‌زدم

ممنون شما سابقه داشته کسی اینطور اطرافتون؟ زنگ‌زدم

والا پدربزرگم که زد اصلا علائم خاصی نشون نداد

امروز مادربزرگم زد نمیدونم الان علائم داره یا نه

البته جفتشون سینوفارم زدن

نگران نباش سینوفارم جزو کم خطرترین واکسن ها هستش

الان این علائم رو اگر داره مشخصه قبلا مبتلا نشده الان ویروس ضعیف وارد بدنش شده و علائم پیدا کرده

خوبه خوب میشه

یکی دو روز تحمل کنه خوب میشه عزیزم 

خیالتونم راحت میشه اینطوری که بدنش ایمن شده

اسم واکسن چی بوده

چرا جواب منو نمیدی؟ مگه من چیکارت کردم؟ ازت بدم میاد که جوابمو ندادی کمکم نکردی اگه این بار هم جواب ندی واگذارت میکنم به خدا الهی بسرت بیاد هیچکی کمکت نکنه دلتو بشکنن

چرا جواب منو نمیدی؟ مگه من چیکارت کردم؟ ازت بدم میاد که جوابمو ندادی کمکم نکردی اگه این بار هم جواب ...

دختر خوب چرا جوابمو ندادی ریپلایت کردم بگو سوالتو من دیر بدیر میام سایت و اعلانها رو چک نمیکم معمولا

2706