2733
2739
عنوان

بچه ها دخترخاله م و نامزدش...

319 بازدید | 26 پست

بچه ها دخترخاله م با ی پسری دوست شد بعد 4 ماه به خانواده ها گفتن و قرار شد یکی دوماه دیگ م رفت و امد کنن در ارتباط باشن اگه اوکی بودن عقد کنن همه چیه پسره خوبه جز کارش و پول خرج کردنش بعد دخترخاله م نمیدونه چجوری بهش بگه که مشکلاتش اینه اصلا زبون نداره :/ الان برگشته پیام داده به نامزدش من فقط این ی ماه و تحمل میکنما اگه دیدم عرضه نداشتی نمیتونم واقعا نه برای دوستی نه ازدواج بعد پسره گفته چیو؟متوجه نشدم 

بعد دخترخاله م نمیدونم چی بنویسه :////میگه یه جوابی که بهش برنخوره فک نکنه همش  میخوام دنبال پول باشم و فلان ولی خب از اونورم بدونه وظیفشه این چیزا 

به نظرتون چی بگه در جواب الان؟  

پزشک  اندکی روانشناس عاشق زندگی و لبخند مردم ... دغدغه مند 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مگه تو دوران اشنایی پسر باید به دختر پول بده؟

زیباترین هندسه زندگی اینه،پلی از امید بسازی بالاتر از دریای ناامیدی😍😍😍                                         ........لaدaن.........                                                                 ❤❤❤❤دوستتون دارم❤❤❤❤
2728
اصلا رو در بایستی نداشته باشه بحث ایندشه

خب چی بنویسه که بد برداشت نشه؟مثلا طرف فکر نکنه که بخاطر پولش و ایناس

2738
بنظرم تا اینجاشو رفته .. اون یه جمله ک دیگ چیزی نیس :/

هل شده الان میگه چی بنویسم خب طرف فکر نکنه پولیم و اینا

طرف شغلش بده؟ درآمدش کمه؟ 

بد نیست شغلش درامدشم معمولی 5 تومن ولی مشکل اینه اصلا بلد نیست خرج کنه کادو بگیره

اگه عقد نیستن ک پسره وظیفه ای نداره در قبال دختر خالت بهتره غیر مستقیم بهش بگه ک آدم خسیس رو نمی ...

خب چجوری غیر مستقیم بگه؟مشکل همینه 

بنویسه که برای ازدواج نیاز به پول هست و اگه میخوای ازدواج کنیم برو کار کن

برای رسیدن به آرزو هامون یه صلوات بفرستید. هی تویی که داری امضام رو میخونی امیدوارم انقدر گیر خوشبختی بیوفتی که نتونی ازش نجات پیدا کنی . خدا منتظر موفقیت تو هستش .چقدر زندگی میتواند زیبا باشد و در یک آن میتواند بدترین مکان باشد گاه گله از زاده شدن میکنم گاه از زاده شدنم خوشحالم . مهربان ترین قلب ، قلبی است که سخت ترین درد ها را چشیده است و کمک کننده ترین فرد بیشترین مشکلات را داشته است . 
2706