2733
2739
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

سلام دوستان...دکتر حبیب سهرابی بسیار آدم بدذات و خراب کنی هست اصلا اصلا اصلا پیشش نرید.هر کسی رو که عمل کرده طرف ناراضی باشه میگه برو ی سال دیگه بیا وقتی هم یکسال گذشت بقدری با قیافه حق بجانب صحبت میکنه از رفتو امدت پشیمون میشی فوق العاده کارش افتضاحه مشکلات تنفسی بعدها گریبانگیرتون میشه خدا نگذره ازشون خیلی هم شاکی داره اونایی که ناراضی هستن اگه همه با هم برای شکایت برن بهتر نتیجه می‌گیرن لطفاً اگه اقدام کردید منم در جریان بزارید.نرید نرید نرید .ظاهرتون رو ب افتضاح شدنتون عوض نکنید.ی دکتر بیسواد هستن مشکلات تنفسی که من دارم استخوونی که زده بیرون و داخل حفره بینیم رو گرفته هیچ دکتری ترمیم نمیکنه میگن ریسکه..خدا ازت نگذره حبیب سهرابی چ جوری با اینهمه نفرین اجازه کار بهت میدن.ی نفر رو هم تو مطب کوچه صانعی کشتی بعد رفتی ساختمان نگین ..چراااا من راضی نیستم ازت سهرابی چون روی کیفیت زندگیم اثر خیلی بدی گذاشته نفس کشیدن با دهن باز دراومدن ی غضروف داخل بینی ب بدترین شکل خدا ازت نگذره کاش قبل از عمل یکی منو آگاه میکرد ..خودتون رو مدیون نکنین بگید بزارید بقیه دچار مشکل ما نشن 

2742