2737
2734
عنوان

من از کجا غذا یاد بگیرم؟😔 مامانمم یادم نمیده😔

| مشاهده متن کامل بحث + 548 بازدید | 59 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من هیچی بلد نبودم ولی وقتی خوابگاهی شدم همه چی پختم تا یاد گرفتم خونه مامانم غذا درس میکردم شوهرمم از دست پختم راضی ولی خونه پدرشوهرم اینا انقد ازم ایراد میگیرن که آشپزی نمیکنم 

2728
2740
خونه پدرشوهر اصلا چرا آشپزی کنی مهمون اومدن فقط آشپزی کن براشون 

اخه اینجا زندگی میکنم ۶ ماه ولی خب فقط در حد ظرف شستن و جارو کمک میکنم ولی آشپزی یاد گرفتنی نیست باید بری پای گاز انقد بپزی خراب کنی تا دستت بیاد قلقش

من اینجا قرمه سبزی یاد گرفتم الان بهتر از مامانم درست میکنم  وا چرا نمیزاره؟ خونه مامان‌بزرگت ...

واقعا؟ از همینجا برداشتی دستورشو؟

باورت میشه حتی شوهرم غذا بلده من بلد نیستم😐 میگه خودم یادت میدم ولی میخوام قبل اون یاد بگیرم خودم 

واقعا؟ از همینجا برداشتی دستورشو؟ باورت میشه حتی شوهرم غذا بلده من بلد نیستم😐 میگه خودم یادت میدم ...

اینجا پرسیدم از خانوما یاد گرفتم

از اینجا یا پیجای اینستا یاد بگیر زود راه میفتی

به کوردی و ترکی مسلطم😎                                   نگارم_ملکه_کورد سابقم😍                                    ۲۰ سالمه 😼                                                         همیشه واسه هدفام میجنگم چون من اینجام تا ثابت کنم مامانم یه دختر قوی تربیت کرده نه یه دختر ضعیف و بی هدف😌👸                                 پس میخندم🙃 چون شایسته ی ماه نیست که غمگین باشد🌙
2706