2737
2734
عنوان

داستان دعوای منو شوهرم تا صبح

3116 بازدید | 58 پست

اول بگم که شوهر من اهل خیانت نیست، ولی مخفیانه سیگار میکشه، 

دیروز صبح رفته بود سره کار، هر چقد بهش زنگ میزدم جوابمو نمی‌داد ینی پیام میدادم سین میشد ولی جواب تلفن نمی‌داد 10 بار زنگ زدم، بعد زنگ زد گفت دستم بند بود، حالا بماند تا پری روز رابطه مون عاشقانه و با احترام بود، 1 ساعت رفت خونه مادرش اینجوری قاتی کرده، حالا بماند 

ساعت 7 زنگ زد ک از سره کار اومدم بیرون دارم میام منم گفتم باشه، همش نیم ساعت راهه تا خونه 

، 1 ساعت شد زنگ زدم جواب نداد، 2 ساعت شد، 3 ساعت شد بالاخره ساعت 11 اومد گفتم چرا تلفن جواب نمیدی گفت کار داشتم، اومد خونه ساعت 11 بود 

هستین بقیشو بگم 

کاربری دوممه، اون یکی بخاطر جواب دادن به یه بی سر پا ترکید وگرنه قدیمی ام 😉

بگو

عاشقانه هایم تمامی ندارد  وقتی تو بهترین اتفاق زندگیمی 😍❤️ اسم شوهرم آرمانه و 2/2/1402  عقدمونه 🥰💃💃💃آرمان ها ماشینوشون تیبا است  و خودشون هم زیبا هستند و بسیار مهربون و شیرین 😃😃😃😃 مرسی که هستی مرد زندگی من 😍❤️ تیکر عقدمونه 😇

بوگو

برای هیچکس مهم نیست تو چجوری شباتو صب میکنی پس بزار هرکی هرچی دلش خواست پشت سرت بگه و تو واسه خودت زندگی و از هر لحظه اش لذت ببر!عمرت آنقدر طولانی نیست که بخوای نگران این چیزای بیخود باشی فقط آخرش خودتی و خدات و آرزوهات پس همین سه تارو محکم بغلشون کن:)                                                                         اون لحظه ای که یه بچه ایو میخندونم و باهاش بازی میکنم همون لحظه دنیام یه درجه رنگی تر و قابل تحمل تر میشه                                       رفتن رو به کسی میگن که امده باشد ما که نیامدیم ریشه دراین خاک و وطنیم:))))                                                                                      بابا وقت خداحافظیه ولی به مامان چیزی نگو/بابا دیگه نمیکشم از درد پر بغضه گلوم/بابا اگه رفتم بدون همه اینا واسه آینده بود/بدون همه آرزوم اینه ببینم ایرانو آزاد یه روز

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

نباشیم هم تو بگو

اسم منو یادت بمونه یه روز ازم بپرس :مامان شدی یا نه،من برات خیلی دعا کرده بودما😍😍تاریخ امضام تیر ۱۴۰۰هست/دارم میرم دکتر آزمایش و عکس رنگی و سونو دادم قراره آماده شد ببرم دکتر ببینه/
2738

لایک

این کینه ی شتری نیست،زخم عمیقه.تو نمیتونی دستتو تا ارنج بکنی تو قفسه سینه ی من و شش ماه و ی سال بعد ک با دیدن دستات وحشت میکنم بهم بگی کینه ایم .خیر.کینه ای نیستم.زخم خوردم...     گیریم خنجر حرف تو بر پهلوی باورها نشست ؛ نوشدارویی ... شرابی... شیونی... شعری به کارش میکنیم ؛ دِل که چِرکین شد ، چکارش میکنیم ؟؟؟  

میشه تهشو بگی

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔
2706