2733
2734

شوهرمن خرج خونه داداش و زن داداش و خاهرو مادرشو میده یجورایی داداشش شاگرده تو مغازه خلاصه تواین وضع و گرونی و خرج دوتاخونه  برگشته ب شوهرم گفته زنم ۷ تومن پول جمع کرده برا خودش نمیدونم طلا چی میخاد بگیره  دارم میمیرم از عصبانیت شوهرمنو خرفرض کردن ازش پول کشیدن جمع کرده الانم میخادباپول شوهرمن طلا بخره درحالی ک شوهرم ماهی صدتومنم ب من نمیده این از خونه باباش اورده این همه پول؟

حالا اگه مهربون بود خوش رفتار بود یچیزی دوتا جاری دیگم دارم تو عمرم ادم قد این حسود ندید بعضی وقتا بهم سلامم نمیکنه حتا نگاه نمیکنه از بس حسوده و ازمن خوشش نمیاد 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
مشکل از شوهرته نه جاری    دستت به هیچ جا بند نی

چجوری راضی کنم خرجشونو نده دیگه خودش بره کار کنه اخه 

شوهرم هی میگه گناه دارن بره کجا کار کنه کارنیس و خانوادمم و این چیزا

2738

قشنگ حال و احوال من. من کار میکنم همه با ناله و نداری ازم قرض میگیرند. امروز فهمیدم همونی که ناله میکرد نداریم داره خونه میخره بعد من خودم هیچی😑

❤❤❤روياها نتيجه ميليون ها انتخاب اندميلياردها شكستو تعداد كمى موفقيت ...شجاع باش و روياهاتو دنبال كن
خدایی زوره ولی من اگه بودم شوهرمو کشته بودم تاحالا مشکل از شوهرته اونو درستش کن

چیکار کنم توروخدا هرچقد باشوهرم حرف میزنم فایده نداره میگه برا تو چیزی کم نمیزارم ب اونا کاری نداشته باش ولی نمیتونم بروی خودم نیارم پول بکشن ازشوهرم

چیکار کنم توروخدا هرچقد باشوهرم حرف میزنم فایده نداره میگه برا تو چیزی کم نمیزارم ب اونا کاری نداشته ...

با ی بزرگتر حرف بزن.یا ی مشاور شوهرت آدم وابسته ب خانواده ایه 

ترجیح میدم به خاطر کسی که هستم ازم متنفر باشین تا اینکه به خاطر کسی که نیستم دوسم داشته باشین🌹
2706