2733
2734
عنوان

خیلی حالم بده 😭از ادما میترسم

191 بازدید | 6 پست

من دوست دارم تو خلوت خودم باشم واقعا هم بودم ارامش داشتم تا اینکه با چند نفر اشنا معاشرت میکردم مامانم  میگفت تو هم خوب نیست اینشکلی باشی یکمی حرف بزن یکیشون نمیدونم با چه قصدی تهمت بهم زده دیگه از ادما میترسم چیزس جز دردسر و رنج برات درست نمیکنند کاش همه سرشون تو کار خودشون بود  من ۲۷ سالمه قشنگ ترین تجربه ای که دارم این که اعتماد نکنید و اینکه هر چی ادمای دوربرتون کمتر باشه و اصلا نباشه خیلی ارامش بیشتری دارید تا دورتون شلوغ باشه الان زمانه عوض شده تنهایی ارامشش خیلی بیشتره دوست فامیل جز دردسر و حسودی هیچی برات ندارن دوست دارم برم جنگل با حیوونای وحشی زندگی کنم اصلا گازم بگیرند منو شکار کنند بهتر تا با این ادما😭

اگر از من بپرسی قوی ترین آدم دنیا کیه؟در جواب میگم زنی ک تنهایی رو یاد گرفته💜

دوست خوب واقعا نعمتِ

دعا میکنم  دوست خوب  نصیب تون شه 

دوستی که بتونید  روش حساب کنید 

ماه هاست دنیا دارد ضدعفونی می شود                                                       گویی مهمان ویژه ای  در راه است ....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خدا نگذره از چنین آدمهایی ما هم بین این همه آدم کاردرست اینترنتی دوتا زن وشوهر جون آوردیم خونمونو بازسازی کنن پول گرفتن نصف کاره ول کردن رفتن اینقدر که زنش حسود بود الانم کارمون به دادگاه کشید خدا خودش بخیر کنه

خدایا شکرت خدایا خودت مواظب پسرمون زندگیمون باش فالله خیر حافظا وهو ارحم الراحمین🙏
2731
خدا نگذره از چنین آدمهایی ما هم ببن این همه آدم کاردرست اینترنتی دوتا زن وشوهر جون آوردیم خونمونو با ...

درکت میکنم امدن از این ادم ها عزیزم انشالله کارتون درست میشه

دوست خوب واقعا نعمتِ دعا میکنم  دوست خوب  نصیب تون شه  دوستی که بتونید  روش حس ...

ممنون از ارزوی خوبتون عزیزم