2737
2739
عنوان

مستاجرا بیاید باهم درد و دل کنیم😥

209 بازدید | 29 پست

الان یه هفته اس از بنگاه میان خونمون هروز باید دست به سینه بشینیم خونه مرتب و تمیز که بیان خونه رو ببینن از اینکه برن تو خونه و وسایل شخصی ادم سرک بکشن متنفرم بعدشم بعضیا از خود راضی هی میگن نه اینجا خیلی کوچیکه و اینجا به درد ما نمیخوره و فلان دلم برا خودم میسوزه چرا خدا کمکم نمیکنه خونه بخرم

اینجا منو دوستم مشترک باهم تاپیک میزنیم چون کاربری قبلیش تعلیق شده🤷 مجبوریم 😂🥲

هههی خداااا خودت کمکون کن🙏

دوستان عزیز هرکسی رو لایک میکنم برای حاجتش یک صلوات خاصه حضرت زهرا(س) میفرستم🌻میشه واسه رسیدنم به آرامش صلوات بفرستی دوست گلم🙏اللهم عجل لولیک الفرج🌼

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

امضامو ببینید

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔
برا چی ؟ نگم بهتره اینجا اشناهام هستن 

اخه من چندوقت دیگه میخوام خونه اجاره کنم میخواستم ببینم اگه شما تهرانید از قیمتا خبر دارید بهم بگی همین:)♡

با دیوانگی عَجینم...
درکت میکنم خیلی سخته خودمم مستاجرم و خونم ۴۵متره

واقعا نمیدونم از بی خونه بودن خودم ناراحت باشم یا از رفتار بعضی از ادما تازه توقعات خانواده شوهرمم هست همش تو این خونه کوچیک انتظار مهمونی دادن دارن

اینجا منو دوستم مشترک باهم تاپیک میزنیم چون کاربری قبلیش تعلیق شده🤷 مجبوریم 😂🥲
2706