2737
2739
عنوان

مجردا بیاین نصیحتتون کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 672 بازدید | 59 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
اصلا کسی میتونه الان ازدواج کنه ؟

اره کسایی که عین خیالشون نیست.

میشناسم میگن طرف حقوقش یه تومن بود و خونه و ماشین و سربازی هیچی بیاد هم قبوله.

بعد از هزدواج برکت سرازیر میشه همه جی میشه حرید😑😑

اره کسایی که عین خیالشون نیست. میشناسم میگن طرف حقوقش یه تومن بود و خونه و ماشین و سربازی هیچی بیاد ...

دقیقا ....بعد میرن تو زندگی تحمل ندارن طلاق میگیرن هم زندگی خودشون هم اون بدبختو به فنا میدن

2738
استارتر ازت یه سوالی داشتم چه چیزی توی ازدواج هست که باعث میشه به سختیش بیارزه؟

یه جا جمله ای خوندم که واقعا به دلم نشست، نوشته بود:

من همون اندازه که از مجرد موندن تا آخر عمر میترسم از ازدواج کردن هم میترسم

در مجموع زندگی همینه چه تا اخر عمر مجرد باشی و چه ازدواج کنی هرکدومشون سختیا و مزیتای خودشونو دارن ، ما خودمون تصمیم میگیریم که کدوم رنج و مزیتو انتخاب کنیم 

همه چی درست میشه
یه جا جمله ای خوندم که واقعا به دلم نشست، نوشته بود: من همون اندازه که از مجرد موندن تا آخر عمر میت ...

به خدا مجردی خیلی با حال تره ....حداقلش اینه که استرس نداری برا خونت ووومهریه تو ...شوهر تو ...هزارتا چیز دیگه البته نظرمنه...

استارتر ازت یه سوالی داشتم چه چیزی توی ازدواج هست که باعث میشه به سختیش بیارزه؟

انسان اگر تنها بمونه میگنده. چه دختر چه پسر. کسی هم نمیتونه بگه تا اخر عمرم هیچ انسانی پیدا نکردم. اون باید معیارهای خودشو درست کنه تا همرو غیر انسان نبینه. من قرار بود 24 سالگی ازدواج کنم ولی زمین و زمان دست به هم دادن و نشد. الان خداروشکر میکنم چون میبینم اون دختر و من کاملا متضاد هم بودیم. اگر ازدواج میکردم دوسال بعدش طلاق بود. ولی الان مغزم اینقدر پیشرفت کرده که میتونم تمام ابعاد یه قضیه رو بسنجم. البته ادعا نیست. چیزیه که عملا بهم ثابت شد.

حالا اگه طرف مقابل ایرانی نبود و حتما اختلاف فرهنگ هست چی ?

ببین منو شوهرم از دو شهر متفاوتیم ، و فرهنگامون باهم فرق داره،به طور خلاصه بگم که نه مادرشوهرم منو میفهمه و نه من اونو درک میکنم ، سر این مسئله سر ساده ترین چیزا که اگه با همشهری خودم ازدواج میکردم مشکل نداشتم الان با مادرشوهرم دارم به مشکل برمیخورم

رو مسئله اختلاف فرهنگی فک کن و اگه قبولش کردی دیگه تا آخر سختیاشم بپذیر

همه چی درست میشه
2706