2737
2739
عنوان

با شوهرم اختلاف سلیقه داریم 😅😅

335 بازدید | 12 پست

از بازیگرایی که خوشش میاد اکثرا من بدم میاد یا فیلما اکثرا هم سلیقه نیستیم تو موسیقی و تاحدی پسند لباسم سلیقه هامون متفاوته 

فقط تو بعضی چیزا سلیقه هامون یکیه 😅😅 شما با شوهرتون چجوری هستین فک کنم جدیدا این موضوع رقته رو مخش و اعصابش 😅😅

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
ما تو موسیقی زیاد اختلاف نظر داریم 😄😄 تولباس اوایل خیلی بود الان بهتر شدیم 

خب خداروشکر ما عقدیم هی کم کم اختلاف سلیقه های همو میبینیم شوکه میشیم من یکم کنار اومدم احساس میکنم اون تازگیا رفته رو مخش این مسئله 😐 باورمون نمیشه همچین چیزایی رو بپسنیدم

منو شوهرم اونقدر با هم اختلاف نظر داریم که انگار من از زمینم و اون از مریخ در این حد تفاوت

😂😂😂 فک میکردم فقط من موفق شدم با همچین ضد سلیقه ای ازدواج کنم 😅😂

خب خداروشکر ما عقدیم هی کم کم اختلاف سلیقه های همو میبینیم شوکه میشیم من یکم کنار اومدم احساس میکنم ...

عین ما 

ولی این اختلاف سلیقه ها برعکس رو اعصاب من بیشتر بود ولی همسرم نه 

2738
😂😂😂 فک میکررم فقط من پوفق شدم با همچین ضد سلیقه ای ازدواج کنم 😅😂

ولی خب با بعضی چیزها میشه کنار اومد مثلا من به خاطر اون فوتبال میبینم و همسرم به خاطر من انیمیشن😂

آهنگ هم نوبتی هر کی آهنگی که خودش میخواد میذاره

لباس هم باهم کنار اومدیم سلیقه هم رو قبول کردیم الان تقریبا اوکی شدیم

ولی هنوز تو مهمونی و رفتن و .... اختلاف داریم

معمولاً دوران عقد همینطوره بعد ازدواج  سلیقه ها هم تغییر میکنند البته نه برای همه ..شاید کمرنگ بشه بمرور زمان

دوستانی که شوهرشان  دست بزن داره ،فحاشی و بددهنی می‌کنه         مردای که دارند ولی خسیسن و خرج نمیکنن       اونایی که رفیق بازن بیشتر وقتشان بیرون خونه هستند      و یا خانواده شوهر دخالت میکنند     کسانیکه همسایه براشون مزاحمت ایجاد می‌کنه       برای حل این دغدغه ها میتوانید                                          خواهر گلم برای مشاوره هیچ هزینه ای از شما دریافت نمیکنند           ........ فقط خانمهای متاهل که برای حل مشکلاتشان به هر جایی مراجعه کردن و همه راههای پیش رو و پیشنهادی امتحان کردکردن .ولی متاسفانه موفق نشدن  ...‌‌‌‌‌.....؟؟؟؟.                        پاسخگو هستیم ..‌.........
ولی خب با بعضی چیزها میشه کنار اومد مثلا من به خاطر اون فوتبال میبینم و همسرم به خاطر من انیمیشن😂 ...

اهان عزیزم چه خوب خوشبخت باشین❤ اره به مرور زمان بهتر میشه 😅😅 ماهم مث شما مثلا نوبتی اهنگ میذاریم ولی خب الان یه وقتا یکوچولو رو مخ میره دیگه

درسته منم الان نسبت به اول بهتر شدم 👌👌

خداروشکر انشاالله خوشبختیتون عزیزم 

دوستانی که شوهرشان  دست بزن داره ،فحاشی و بددهنی می‌کنه         مردای که دارند ولی خسیسن و خرج نمیکنن       اونایی که رفیق بازن بیشتر وقتشان بیرون خونه هستند      و یا خانواده شوهر دخالت میکنند     کسانیکه همسایه براشون مزاحمت ایجاد می‌کنه       برای حل این دغدغه ها میتوانید                                          خواهر گلم برای مشاوره هیچ هزینه ای از شما دریافت نمیکنند           ........ فقط خانمهای متاهل که برای حل مشکلاتشان به هر جایی مراجعه کردن و همه راههای پیش رو و پیشنهادی امتحان کردکردن .ولی متاسفانه موفق نشدن  ...‌‌‌‌‌.....؟؟؟؟.                        پاسخگو هستیم ..‌.........