2737
2734
عنوان

نظرتون راجب قتل خرمدین توسط پدر مادرش چیه

| مشاهده متن کامل بحث + 1013 بازدید | 66 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تورو خدا تمومش کنید

نیا تو تایپیک عزیزم مجبور نیستین ک

منت نکش از غیر / پر و بال خودت باش                                                        معاون و مشاور مدرسه.مدرس تربیت جنسی و مهارت های زندگی واستعداد یابی کودکان
2728
داستانش چیه

نمیدونی واقعا

ایشون یه کارگردان و. استاد دانشگاه بوده

بعد سر. مسائل مالی و ارثیه با خانواده مشکل داشته و. به گفته پدرش پدر و. نادرش و کتک میزده

این ها هم مجبور بودن. به حرفهاش گوش کنن

بعد مادرش دارو بیهوشی میریزه تو. غذاش و بعد. هم میکشنشو تکه تکه اش میکنن و میندازن تو سطل زباله در محله اکباتان

حتما چیزهایی هست که منو شما نمیدونیم  و نخواهیم دانست فقط یه چیزی هست اینه که ببین چ ...

هر چیم باشه توجیهی برای کارشون نیست به هیچ عنوان 

آدم دلش نمیاد حتی با دشمن خونیش همچین کاری کنه

هنگام سپیده دم خروس سحری   دانی که چرا همی کند نوحه گری.   یعنی که نمودند در آیینه صبح.    کز عمر شبی گذشتو تو بی خبری
نمیدونی واقعا ایشون یه کارگردان و. استاد دانشگاه بوده بعد سر. مسائل مالی و ارثیه با خانواده مشکل د ...

یا خدا 😲😳چه دلی داشتن که اینکارو کردن

بعداز ۲سال و نیم روز تولدم1400/8/22 بی بی چکم مثبت شدخدایا شکرت😍 امروز به مورخ۱۴۰۰/۹/۱۷واسه اولین بار صدای قلب❤ نی نیم رو با ضربان ۱۵۲ گوش کردم خیلی حس خوبی بود😍 ۱۴۰۰/۱۱/۱۸جواب غربالگریم بد شد وقتی تو مطب با چشم‌گریون منتظر نوبتم بودم واسه اولین بار تکون خوردن نی نیمو حس کردم من میدونم حالت خوبه عشق مامان🤰و امروز۱۴۰۰/۱۱/۲۷ بعد۹روزانتظار جواب سل فری اومد خداروشکر جوجه من سالمه ویه دخمل نانازه😍قشنگ مامان غصه نخوری این روزای سختم تموم میشه من تمام این کبودی های رو دستم رو بخاطر تو تحمل میکنم فقط سالم بیا بغل مامانی ❤ دخترک من خیلی عجله داشت ۳۶هفته ۱۴۰۱/۴/۶اومد بغل مامانش قشنگ‌من خوش اومدی به زندگی منو بابایی 👨‍👩‍👧
2738
نیا تو تایپیک عزیزم مجبور نیستین ک

بله اینم نظریه

ولی دیگه واقعا خیلی درموردش تاپیک زدن خواهشا قبلیا رو بخونید هر صفحه چندتاش در مورد بابک 

خدایا چنان کن سرانجام کار که تو خشنود شوی و ما رستگار❤خدایا امیدمو نا امید نکن 😢تیکر رسیدن به ارزوها😍نشد نشد که بیام بازم به دیدن تو‌‌‌‌‌‌نشدنفس بکشم نفس کشیدن تو روزای تار منه شبهای روشن تو 

من نمیدونم یه اوم ۴۸ ساله بچه نیس که روابطشو بیاره پیش پدرومادرش مطمعنااا ادمی به این سرشناسی برای خودش یه جای شخصی داره اینها همش بهانه س میخوان خودشون تبرئه کنن خوب میکشتیش چرا تیکه تیکه ش کردین خوب واقعا با انسان طرفیم اینا انسانن یعنی فقط باید لال شد...

نمیدونی واقعا ایشون یه کارگردان و. استاد دانشگاه بوده بعد سر. مسائل مالی و ارثیه با خانواده مشکل د ...

آها همون میگفتن قتل مشکوک کارگردان؟

تو زندگی بیا شعار ندیم عمل کنیم .  یه دختری هستم با همه چی جنگیدم  تا به اینجا رسیدم بازم میجنگم تا به هدفم برسم واسم دعا کنین تا به هدف هام برسم ممنونم . 
بله اینم نظریه ولی دیگه واقعا خیلی درموردش تاپیک زدن خواهشا قبلیا رو بخونید هر صفحه چندتاش در مورد ...

ندیدم واقعا.الان کیلیپ اعتزافات پدرش و دیدم ب نظرم خیلی مسخره و بی منطقه

منت نکش از غیر / پر و بال خودت باش                                                        معاون و مشاور مدرسه.مدرس تربیت جنسی و مهارت های زندگی واستعداد یابی کودکان

خدا بهمون رحم کنه چطور میشه ادم انقدر بی رحم شه 

جالبه اطرافیانش دارن ازش حرفای خوبی میزنن اینکه چقدر مهربون و ادم درستی بوده 

خدایا مرسی که بغلمو با دستات پر کردی ❤️
2706