2737
2734
عنوان

کسی بوده به بچش قران یاد بده

| مشاهده متن کامل بحث + 246 بازدید | 31 پست
واقعا چه خوب و جالب😄 اره فکر خوبیه،پسرم علاقه نشون میده به این چیزا واسه همین میگم خوبه باهاش کار ...

حتی میتونی خودت کاردستیای قشنگ درست کنی بعنوان جایزش یا اینکه اگه دوست داره باهم درست کنید ک بهش خوش بگدره و علاقه مند بشه ب حفظ

من آرزوم اینه که یروزی دخترم حافظ قرآن بشه.خودم تاقبل از حاملگی توی یسال۵جزاول و جز۳۰رو حفظ کردم بعد ...

به امید خدا انشاالله،من خودمم خیلی دوس دارم حفظ بشم ولی میترسم نتونم،سخته؟جامعه القرآن میرفتین؟

🌸🍀إنـَّکَ سـَـمیعُ الدُّعـــــاء...🍀🌸

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

حتی میتونی خودت کاردستیای قشنگ درست کنی بعنوان جایزش یا اینکه اگه دوست داره باهم درست کنید ک بهش خوش ...

بله خیلی فکر خوبیه،ممنونم ازت

خدا کنه بتونیم یه بچه تربیت کنیم که مانوس با قران باشه

صوت استاد پرهیزگار سوره های کوچیک رو بذار براش موقع بازی گوش بده (اینو تو تلویزیون از ی پسر ۷ ساله ک ...

عه چه جالب،انقد به اذان و قران علاقه نشون میده وقتی اذان میگه چشمش به تلویزیونه تا تموم بشه😁

2728
واقعا چه خوب و جالب😄 اره فکر خوبیه،پسرم علاقه نشون میده به این چیزا واسه همین میگم خوبه باهاش کار ...

🤗 پسر منم خیلی اهل یه جا نشستن نیست باور کن همشو مثلا وقتی داشتیم بدو بدو میکردیم خوندیم یا هنگام بازی با عروسک‌ها برای عروسک ها خوندیم معلم بازی. و... یکم سیاست و حوصله میخواد تا ان شاء الله بزرگتر که بشن یاد بگیرن یه جا بشینن تمرین ببینند😪😇

خداوندا ! اگر جایی دلی بی تاب دلدار است نمیدانم چطور...! اما خودت پادرمیانی کن...

خیلی خیلی دوس دارم ولی متاسفانه بخاطر این شرایط کرونا میترسم،طفلی بچم چون یه بارم گرفت چشمم ترسیده😕

بهرحال خدا بهتون توفیق بده خیلی خوبه که بفکر هستید💐

از همه بانوان سرزمینم میخواهم که مستند انقلاب جنسی را حتما تماشا کنند👌
2740
🤗 پسر منم خیلی اهل یه جا نشستن نیست باور کن همشو مثلا وقتی داشتیم بدو بدو میکردیم خوندیم یا هنگام ب ...

آخی عزیزم خداحفظش کنه😁

انشاالله منم بتونم

به امید خدا انشاالله،من خودمم خیلی دوس دارم حفظ بشم ولی میترسم نتونم،سخته؟جامعه القرآن میرفتین؟

کلاس قران میرفتم.ولی چون تو روستاییم اونقدر کلاس جامع و کاملی نبود.محفوظات ک زیاد بشه یکم سخت میشه ولی اگه درست و دقیق حفظ بکنی سختیش زیاد نیس.اگه وقت داری حتما حفظ کن.اگه ن با بچت همینجوری حفظ کن و باهم تکرار و تمرین کنید(البته وقتی بزرگ شد و سوره های بزرگ و اینا رو خاست حفظ کنه منظورمه).تفسیر قرآنم حتما بخونید خیلی قشنگه.معنی آیه خوندن خوبه ولی وقتی تفسیرشو بخونی میفهمی ک چقد قرآن جذابه.من یه دفتر دارم آیه هایی که تفسیرش برام جالب بوده نوشتم یه مدت اونم ولش کردم ولی اگه وقت کنم تکمیلش میکنم ان شاءالله.امیدوارم دخترم دوست داشته باشه ک بعدا بتونم قرآن یادش بدم ک هم بدرد دنیا و آخرت خودش بخوره هم من

کلاس قران میرفتم.ولی چون تو روستاییم اونقدر کلاس جامع و کاملی نبود.محفوظات ک زیاد بشه یکم سخت میشه و ...

خدا انشاالله توفیق بده به همه و شما،تو این دنیایی که الان زندگی میکنیم اگه واقعا از الان واسه این چیزا وقت نذاریم وقتی بزرگتر شدن سخت میشه چون علایقشون فرق میکنه،خوبه که از الان ادم به فکر باشه بچه تو محیط خونه با قران اشنا باشه واقعا دور و زمونه ی بدی شده

این کرونا تموم میشد به برنامه هامون میرسیدیم 

بچه ها من تو حاملگیم ۲بار قرانو گوش دادم ۳بارم خودم خوندم ک برا بچه خوب باشه و بعد علاقه نشون بده.بعد زایمانم براش میخوندم اونم نگام میکرد.ولی چنوقته تنبل شدم و معتاد شدم ب گوشی براش نمیخونم کم میشه بخونم براش.صوتم براش میزاشتم ولی بیشتر دوس داشتم خودم بخونم براش.چیکار کنماز تنبلی دربیام دوس دارم همینجوری کم کم آشنا بشه ک بعدا علاقه مند بشه

بچه ها من تو حاملگیم ۲بار قرانو گوش دادم ۳بارم خودم خوندم ک برا بچه خوب باشه و بعد علاقه نشون بده.بع ...

ای بابا واقعا این گوشی معتاد کرده همه رو،باید وقت گذاشت براش دیگه 

دوستمون گفتن صوت استاد پرهیزگار رو بذار تی وی گوش بده شمام یکم از تایم گوشی بزن بشین باهاش بخون 

ای بابا واقعا این گوشی معتاد کرده همه رو،باید وقت گذاشت براش دیگه  دوستمون گفتن صوت استاد پرهی ...

استاد پرهیزکار خوبه من خودم با صوت پرهیزکار حفظ میکردم.ولی منشاوی برای خوب شدن تلفظ و تجوید آدم خیلی خوبه اگه منشاوی ام دوست داشتید برا بچه ها بزارید ک از اول تجویدشون خوب بشه

2706